Резултати од барањето

 1. Löwe

  Premier League - Season 2019/2020

  Видиго Рики какво дно допрел. За момент помислив дека е 38мо коло и дека Пул земале.....
 2. Löwe

  Телма Телевизија

  Одамна не сум прочитал поглупаво мислење од тоа GP и Steffanator дека биле за на тв.
 3. Löwe

  ATP тенис - општа дискусија

  Marijan Lowe Vajda P. Mouratoglou
 4. Löwe

  Телма Телевизија

  Бардот на Мкд етер.
 5. Löwe

  Premier League - Season 2019/2020

  Реално за Арсенал се Барса од времето на Рајкард и Роналдињо.
 6. Löwe

  Сакам да знам!

  Види какви фиромјани. Сериозно мислат дека ќе зачарат од популистичката мерка мој ддв. Типично за севернјаци фиромски.
 7. Löwe

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Му кажавте на фб дека нема дозвола да лајка и да ви споделува Ваши работи?
 8. Löwe

  Premier League - Season 2019/2020

  Сакам од дрогата на овие 28мина што гласале Арсенал да освои.
 9. Löwe

  Premier League - Season 2019/2020

  City прекршиле правило за 2 играча, Chelsea за 20. Краток ни е нас банот.
 10. Löwe

  Факултет за Информатички Науки и Компјутерско Инженерство - ФИНКИ

  Бенефитот е доста голем од аспект што ќе сте макс 50 студенти и нема да се гужвате и ќе разбирате повеќе. Ја кога би го вратил времето би се запишал на тоа.
 11. Löwe

  UEFA Champions League 2018/19

  Валјда те сфати дека мислиш на Френки, не на Роман како што мислиш
 12. Löwe

  UEFA Champions League 2018/19

  Добра игра со лоша среќа и 4 грешки кои одма беа казнети. Позитивно сум изненаден од играта на Челзи како негов фан. Али јбг, Френки има 150 IQ и спаѓа во 0.5% од најпаметните у свет нормално дека ќе има импакт веднаш, да загине Роман/Марина или некој друг дебил со IQ < 90 ако му даде отказ...
 13. Löwe

  ATP тенис - општа дискусија

  Goffin ili Agut. Inace Zverev ne samo sto napravi 20, nego vo 2 servis gema izede brejk taka sto imakji gem topka, on 3 pati po red dupla. 2 PATI X3 PO RED ZNACI, Grigor gomna da jade. A ovoj Kecman e strava od igrac, kompleten, maksimalno posveten. Ke gi ebe i Viktor i Janko, Roger e za niv...
 14. Löwe

  Случувања во Македонија (Генерална дискусија)

  Вмро сериозно излегоја на прес или монтажа е?
 15. Löwe

  Сакам да знам!

  Освен Vinyl, некој друг rent a bike сервис? Овој од градски паркинг "изнајми велосипед" функционира?
 16. Löwe

  Сакам да знам!

  Све е супер. Све е одлично како нацртано.
 17. Löwe

  Кладилница (Генерална дискусија)

  Ok e Carragher smiri se, malo rakovidno trolanje. Jak kur na prijatelski sto pravat, ja bi gi stail saNpioni so pobratimot Azar aka Ronaldo debeliot.
 18. Löwe

  Кладилница (Генерална дискусија)

  E zatoa nemas.
 19. Löwe

  Сакам да знам!

  Некој искуство со порачки од Wish? Безбедност, брзина на испорака, квалитет споредено со алиекспрес?
 20. Löwe

  Охрид

  Нова Ривиера ако си за Центар, Силекс ако си за надвор.
На врв Bottom