Резултати од барањето

 1. buli

  Општи вело муабети, прашања, совети

  Алат за сервис и поддршка на велосипед мтв по пристапни цени и дали воопшто има кај нас? За домашна употреба шимано опрема. Ланец, задно тркало, пренос и течности за подмачкување од каде? Фала
 2. buli

  Продавам, купувам, менувам...

  H81mlv3 + g3250 2500 фиксна, последна
 3. buli

  Помош при избор на велосипед и останата опрема (цени, совети, споредби...)

  Колку е исправно да земам Л големина женски рам со 27.5 доколку јас сум машко за М големина? 172 сум висок и имам добра понуда за Л со малку превиткан рам (женски) кај седиштето и која е разликата помеѓу женски и машки рам. Фала
 4. buli

  Продавам, купувам, менувам...

  2800
 5. buli

  Продавам, купувам, менувам...

  up
 6. buli

  Продавам, купувам, менувам...

  H81mlv3 + g3250 3000mkd Sent from my SM-A320FL using Tapatalk
 7. buli

  Продавам, купувам, менувам...

  4500mkd
 8. buli

  Продавам, купувам, менувам...

  4500mkd
 9. buli

  Продавам, купувам, менувам...

  I3 4150 w/cooler + biostar h81mlv3 4800мкд
 10. buli

  Општи вело муабети, прашања, совети

  Превозот не е проблем а за царина ќе треба да се распрашам
 11. buli

  Општи вело муабети, прашања, совети

  Планирам да земам точак. Намената ќе му биде за низ град и планински патеки ама не downhill туку полабави, немаатбетон ама и немаат цели планини на нив. Буџетот е околу 20к. Ми треба совет на што да обрнам внимание. Моментално нешто што го гледав е btwin rockrider 540.SUNTOUR XCR 100mm вила...
 12. buli

  Помош при избор на велосипед и останата опрема (цени, совети, споредби...)

  Планирам да земам точак. Намената ќе му биде за низ град и планински патеки ама не downhill туку полабави, немаат бетон ама и немаат цели планини на нив. Буџетот е околу 20к. Ми треба совет на што да обрнам внимание. Моментално нешто што го гледав е btwin rockrider 540. SUNTOUR XCR 100mm вила...
 13. buli

  Флешување, декодирање, репарирање, апдејт... се за сервис!

  Lg k8 2016 заклучен на ВИП цена за декодирање или некоја страна да се купи код?
 14. buli

  Пазарете се тука!

  Продавам iphone 6 plus, користен 3 месеци, без гаранција., земен е како подарок од телеком. Нема траги на користење, во перфектна состојба. Доаѓа со кутија слушалки полнач. Цена 240еур.
 15. buli

  Продавам, купувам, менувам...

  Цена 7500 последна, Скопје
 16. buli

  Продавам, купувам, менувам...

  Продавам Cpu: I3 4150 со stock кулер Mba:Asus h81m 4gb ram 120gb ssd kingston Case/w psu 500w delux 22" Philips led Комплет конфигурација: 8000мкд За повеќе парчиња има простор за договор. Број во пп. Sent from my LG-K350 using Tapatalk
 17. buli

  Студентски домови

  Цена ти е од 3500 до 4000 зависи дали ќе биде сам во соба или со цимери. Нема бонови, електронска картичка има во која има вклучено три оброци. Слободната е бесплатна.
 18. buli

  Пазарете се тука!

  Продавам Samsung J5 2016, потполно НОВ, купен од телеком, отворен само за проверка дали има некакви оштетувања, воопшто не е приклучен, доаѓа со кутија, слушалки и сите попратни работи. Гаранција: 2 години Боја: црна Цена: 12.000мкд.
 19. buli

  Пазарете се тука!

  Sony Xperia M4 Aqua Купен од т-мобиле работи само со т-мобиле картичка. Од првиот ден на купување се користи со заштитно стакло и силиконска маска, нема никакви оштетувања во одлична состојба. Гаранција до: 30 Дек 2017 Цена: 8500мкд Цена: 8000мкд
 20. buli

  Пазарете се тука!

  Sony Xperia M4 Aqua Купен од т-мобиле работи само со т-мобиле картичка. Од првиот ден на купување се користи со заштитно стакло и силиконска маска, нема никакви оштетувања во одлична состојба. Гаранција до: 30 Дек 2017 Цена: 8500мкд
На врв Bottom