Резултати од барањето

 1. Oliver777

  Општи вело муабети, прашања, совети

  Дечки ако може помош... сакам да купам точак. Буџет до 20К Што повеќе се исплати, нов, или половен, ги гледав Polar mirage od Bike market со Altus менувачи...17000, дали знае некој дали се добри? Поздрав Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 2. Oliver777

  Помош при избор на велосипед и останата опрема (цени, совети, споредби...)

  Дечки ако може помош... сакам да купам точак. Буџет до 20К Што повеќе се исплати, нов, или половен, ги гледав Polar mirage od Bike market со Altus менувачи...17000, дали знае некој дали се добри? Поздрав Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 3. Oliver777

  Помош при избор на велосипед и останата опрема (цени, совети, споредби...)

  Дечки, ај да прашам и јас нешто.. Како да препознаеш не многу користен точак? На 2 памета сум ,дали да барам половен или нов, а буџет до кај 15000 +- некоја иљадарка :)
 4. Oliver777

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Здраво, Дали некој имал искуство со промена на дихтунг на глава, цена и искуство, симптоми, Ауди А3 1998 Бензин/Плин Поздрав
 5. Oliver777

  Боди билдинг и теретани - прашања, одговори, заблуди, совети...

  Decki, imam gumeni tegovi doma, i se roni gumata koga ja pikam sipkata(metalna), dali ima nekoe chare, ili nekoj da ima ideja kako da gi izoliram tegovite ili slicno??? Sent from my HUAWEI P7-L10 using Tapatalk
 6. Oliver777

  Боди билдинг и теретани - прашања, одговори, заблуди, совети...

  Na vakvo nesto mislev, vo pomali kolicini, ne merenje na tezga Sent from my HUAWEI P7-L10 using Tapatalk
 7. Oliver777

  Боди билдинг и теретани - прашања, одговори, заблуди, совети...

  Kade moze da se najde eftin kreatin, na merenje, se izvinuvam za latinicata, od mobilen pisuvam. Sent from my HUAWEI P7-L10 using Tapatalk
 8. Oliver777

  Општи вело муабети, прашања, совети

  Фала друже на понудата, убаво изгледа точачето, ќе гледам да најдам време деновиве да го видам. Поздрав Едно стручно мислење за Scott Boulder, за понудата од Реклама5? :) И не добив одговор од никој, каде се наоѓа Мајстор Гоце :))
 9. Oliver777

  Општи вело муабети, прашања, совети

  Одлично, баш прашај го, ако не оди за Малта со точак, може ќе го продава, ќе му треба некое евро за по пат :) Фала ти во секој случај, ако има нешто, пушти некое сликиче ;) Поздрав. Хехех Forza Parma ! Фала ти на одговорот, има таму да на Sporty Sal, треба да се начека, а не знам реално која...
 10. Oliver777

  Општи вело муабети, прашања, совети

  Знам, затоа не сум бил натака, а од Ченто сум, иначе висок сум 185cm, минатата година ми украдоа Polar Mirage, па ми се скрши филмот :toe:, и не ми се дава многу пари, help please :)
 11. Oliver777

  Општи вело муабети, прашања, совети

  Дали некој знае дали во Ченто после мостот(кај што продаваат све и свашта) се наоѓа добро половно точаче до кај 15000 или ако знаете некое друго местенце, или све е лажги со опашки кога се работи за половни точачиња...?
 12. Oliver777

  Боди билдинг и теретани - прашања, одговори, заблуди, совети...

  Дечки, а дали некој знае каде би можел да најдам човек/фирма сеедно, што знае да направи кафез за вежбањње - комбиниран по избор? Фала ви, Среќна Нова 2016 :))
 13. Oliver777

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Дечки, дај бе кажете добар мајстор за Ауди во околината на Ченто, Маџари или било каде, имам лошо искуство со мајстори :confused:
 14. Oliver777

  Градинки и се за нив

  Може многу лесно и кај нас ова да го направиме, сЕ што треба да направиме е да: -Воспитачките од градинките наместо внатре, да ги шетаат децата надвор на поплава по подвожнаци, па да ги качат на Скопска Црна Гора да се борат со дрвокрадци, па да ги прошетаат по многуте Ши.албански населби, Бит...
 15. Oliver777

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Дечки, кажете добар мајстор(Автомеханичар) за Ауди во близина на Ченто, Маџари, Автокоманда... и слично, ( нека е скапчија, само да не е дубарџија :cuc:) Fala druze, go odnesov denes na avtoelektricar, najde sto e, prekidacot za svetla bil zeznat(i svetloto-pozicija pocna da sveti celo vreme na...
 16. Oliver777

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Help: Дали некој знае зашто свети сијаличката на регистрацијата позади и кога нема контакт?? Tnx
 17. Oliver777

  Каде може да најдам? (Општи прашања)

  Дечки, каде можам да најдам број од некој со камион за селење намештај, и да има работници за селењето...?
 18. Oliver777

  Комплицирано е :D

  Комплицирано е :D
 19. Oliver777

  Каде може да најдам? (Општи прашања)

  Каде може да се најде спортски напиток, енергетски, не овие со 100%Coffeine(Red bull, Monster) и сл., ми треба баш спортски, со квалитетни ствари во напитокот...?
 20. Oliver777

  Купување преку интернет (генерална дискусија)

  Jas pa ne im kazav nisto vo vrska so toa, dali bez kutija ili kako poklon :) Ke se nadevam deka ke bide se kako sto treba :) Fala vi ;)
На врв Bottom