Резултати од барањето

 1. ТочакоТ

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  Вечер ќе не има на некоја програма или курац ?
 2. ТочакоТ

  Браќата Тавитјан

  некој да стаи линк од албумот Македонското срце чука во 7/8..ама од првиот албум..
 3. ТочакоТ

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  нека ни е честито долгоочекуваната победа..игравме до крај со срце.. и секако едно големо БРАВО за Бензема..се надевам дека ќе се врати у форма..прекрасен гол..:)
 4. ТочакоТ

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  кој кур есиен..овој на цело збудале..
 5. ТочакоТ

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  заедно со Роналдо имаа сто гола..ама без Роналдо..не..
 6. ТочакоТ

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  Наместо да си купиме напагач каков што ни личи ние модрич го купивме..е сега ќе пасиме трева..е ќе пасиме..
 7. ТочакоТ

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  поради ова... http://www.realmadrid.com.mk/2012/09/o_4.html
 8. ТочакоТ

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  ќе купиме друг Роналдо..не е проблем..и тој ќе погодува..него ако навистина се буни за платава тогаш стварно е плачко и може да си оди..:)
 9. ТочакоТ

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  нека си оди ако сака..може и без него..еба го ебаш плачкото...
 10. ТочакоТ

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  Роналдо не е бил заменет у некоја утакмица од деведесет трече године..
 11. ТочакоТ

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  и ти гледај..и учи..:)
 12. ТочакоТ

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  Искрено..и Игуаин и Бензема треба да учат од Фалкао...:)
 13. ТочакоТ

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  лепшио конечно ни пристигнал..нека му е со среќа..белким ќе напраи нешто добро за тимот..не га волим баш пуно..ама се надевам дека со неговата добра игра у нашиов ни тим ќе направи да купам дрес од него..фала поздрав...
 14. ТочакоТ

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  ајде Осасуна..добро ви оди...:)
 15. ТочакоТ

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  ТОООООООООООООООООООООООООООООООООООО...АЈДЕ ПЕСИМИСТИИИ ДЕКА СТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
 16. ТочакоТ

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  Извини судија..нисам те препознао...:facepalm:
 17. ТочакоТ

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  а тај бускетс шо не се обесе...да го ебам и глупако...
 18. ТочакоТ

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  каљехончо прва постава...то мајсторе..абе има газето да им го ебеме циганско..Напред Деца..Хала Мадрид ! ! !
 19. ТочакоТ

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  нуљ нуљ..битно е да се купи нешто..се е ќар..
 20. ТочакоТ

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  јебачемо традиције овај пут..:D
На врв Bottom