Резултати од барањето

 1. theprince

  Општи вело муабети, прашања, совети

  На која бројка одговараат овие гуми 27, 28 ...ве молам за помош 1593084327 На која бројка одговараат овие гуми 27, 28 ...ве молам за помош
 2. theprince

  Имате проблеми со вашиот iDevice? (iPhone, iPad, iPod....)

  А дали би паѓала мрежата или некои слични нус ефекти би се појавиле?
 3. theprince

  Имате проблеми со вашиот iDevice? (iPhone, iPad, iPod....)

  КАко функционира iphone 11 pro max na r-sim... дали може да се случи нешто да се зезне телефонот при работа и да престане да ми функционира?
 4. theprince

  Пазарете се тука!

  некој да има пиксел 3/3xl за продажба?
 5. theprince

  Правна помош и совети

  Не треба да ми враќаат пари само сакам да го земам подобриот и да си доплатам, уредот сеуште не р стигнат, а направено е на кредит да го плаќам...
 6. theprince

  Правата на потрошувачите во Македонија

  Vcera na kredit napraviv naracka za lap top, deneska gledam deka cenata e padnata, so ista cena ima podobar lap top. Dali moze da se izvrsi zamena so poskapiot laptop. Lap topot sto go imam poracano na kredit seuste ne mi e podignat. Dali moze da se izvrsi izmena na fakturata i da go zemam...
 7. theprince

  Правна помош и совети

  Vcera na kredit napraviv naracka za lap top, deneska gledam deka cenata e padnata, so ista cena ima podobar lap top. Dali moze da se izvrsi zamena so poskapiot laptop. Lap topot sto go imam poracano na kredit seuste ne mi e podignat. Dali moze da se izvrsi izmena na fakturata i da go zemam...
 8. theprince

  Пенкала

  Шиткам пенкало Паркер Миднајт Блуе 1997 година фулл паковање ганц ново.... цена понудете вие слики ќе ви пратам на заинтересираните
 9. theprince

  Флешување, декодирање, репарирање, апдејт... се за сервис!

  ајфон 8 плус купен од вип пред година и нешто, колку пари е декодирање
 10. theprince

  Фејсбук акаунти/страници (продавам)

  Некој ако е заинтересиран да купи група(ако тоа е возможно) за огласи- македонска само со македонски членови нека пише. Исто така и цена нека предложи пошто не знам како се движат цените.
 11. theprince

  Пазарете се тука!

  cena na xz ?
 12. theprince

  Пазарете се тука!

  колку нудиш п20 про од т-мобиле твајлајт боја фулл пак
 13. theprince

  Пазарете се тука!

  Neverlok e 46000
 14. theprince

  Пазарете се тука!

  s9 plus гаранција 1 година и 11 и пол месеци купен од мобиком корал блу слики немам- гланц нов
 15. theprince

  Samsung Galaxy S9/S9+ [Помош/Информации/Прашања/Новости]

  Секогаш е субјективно мислењето кога се работи за новите мобилки, на некој му е важен изгледот, на некој брзината а на некој камерата. Овој пат Самсунг главен акцент стави на камерата, како што и му гласеше паролата “Camera reimagined“ со дуал камерата кај с9 плус ја прави разликата со с8 плус...
 16. theprince

  Телефон vs. Телефон - Тема за споредби, искуства и препораки

  на старо, до 2гб рам приоритети немам, по можност со гаранција, затоа и се зафатив за леново-к6, до 100 еур потрошња
 17. theprince

  Телефон vs. Телефон - Тема за споредби, искуства и препораки

  додека го чекам s9 plus, морам да работам некој лоу-рејнџ телефон, ми испадна прилика да можам да го земам леново к6. дали има некој искуство со овај телефон, каков е перформанси на дело, пошо вака изгледа доста добро според спецификации. ви благодарам доколку имате и споделите некое искуство за...
 18. theprince

  Фотографии направени со мобилен телефон

  Note8 Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 19. theprince

  Фотографии направени со мобилен телефон

  Note 8 Sent from my SM-N950F using Tapatalk
На врв Bottom