Резултати од барањето

 1. creator_92

  Барам / Имам потреба од програмер, работа, часови, итн

  znachi mi treba proekt za u petok potrebno e : Потребно е да напишете C програма која што ќе имплементира одредени операции со бинарни броеви претставени во формат SM, DC или RC. Даден ви е темплејт во кој потребно е да имплементирате методи кои што ќе ги реализираат бараните операции. Во...
 2. creator_92

  mi treba temi dve po programiranje bi mozelo neso da se naprai ili ... ?

  mi treba temi dve po programiranje bi mozelo neso da se naprai ili ... ?
 3. creator_92

  Семинарски, состави, есеи, задачи

  vaka mi treba seminarska za Anatomik human body na angliski od 8 -10 strani kolku treba i ke si platam...aj pishete u pp
 4. creator_92

  Вистинска љубов.... постои ли? Како би ја познале?

  искрено постои али некој луѓе неможат ни во живо да го опишат тоа а не па вака виртуелно...:)
 5. creator_92

  Кошаркарски онлајн менаџер

  ја игра усте некој играва...?
 6. creator_92

  Колку време траеше вашиот прв секс ?

  можеби срамота е али чинот 5 мин дали траеше и ич не ми беше посебно следниот пат болје беше...
 7. creator_92

  Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

  вецерва прекинав...:)
 8. creator_92

  Пазарете се тука!

  продавам нокиа н82 ако има заинтересирани нека пишат...:)
 9. creator_92

  Помош, проблеми, прашања, совети...

  значи вака сакам да зеам од т-хоме компјутер али од овие со се е во екран.ме интересира засо аплето е толку поскап од делл,има некоја предност со не ја знам или само брендот и како идат деловите за надоградување на овој тип компјутери.кажете со мислите за коф за двата дела и едниот апле...
 10. creator_92

  Продавам - Купувам

  едно од малите самуети од утре е во моја сопственост...:)
 11. creator_92

  Пазарете се тука!

  продавам ипод тач со фулл опрема кој е заинтересиран 6000 крајна цена нека пише у пп ... инто...!!!
 12. creator_92

  Помош, проблеми, прашања, совети...

  епа ај помош за таков пц околу таа цена...
 13. creator_92

  Помош, проблеми, прашања, совети...

  http://www.amc.com.mk/ShopDetal.asp?ArticleID=29942&id=41&l=3&q=&SupplierArticleID=&Action= вреди или не вреди ај помош сакам зашо сакам деновиве да го зиам ако не...
 14. creator_92

  Продавам, купувам, менувам...

  нема ни година дена.....цена околу 6000 така неш,нее кракуван....знаеш со значи тоа претпоставувам...:)
 15. creator_92

  Продавам, купувам, менувам...

  шиткам ipod touch 8gb цена по договор....итно...!!!!
 16. creator_92

  Продавам, купувам, менувам...

  исправни се барем до пред 4 дена работеа...сега нз:) хехе се шалам работат да сигурно...
 17. creator_92

  Продавам, купувам, менувам...

  hygge1a1662zhz-s/n:26ss ddr2 667(5) 1gbx16 m2ohy5g314170l1c5z ова го пишува на неа.... ултра ласер прво ми викаш 1200 за 3те а после два дена по 300 со е малце малце е ...ако даеш пак по стара цена може одма...:)
 18. creator_92

  Продавам, купувам, менувам...

  продавам ддр2 1гб рам мемории цена-450 денари парче чекам пп
 19. creator_92

  DUREX вибрирачки прстен

  Durex play stimulating massage мислам дека нема тема за вакво нешто,а сакам да го пробаме со девојками. има ли некој искутсво како се користи и слично...?:toe:
 20. creator_92

  Пазарете се тука!

  продавам ipod 7 500 писхете заинтересирани у пп
На врв Bottom