Резултати од барањето

 1. Serengeti

  Општи вело муабети, прашања, совети

  без " Цвикериве " ништо од вожња друже:)
 2. Serengeti

  Општи вело муабети, прашања, совети

  Дел од мојата зимска опрема :)
 3. Serengeti

  Canon FD 50mm f1.4

  Другарче ова FD не пасира на новите модели
 4. Serengeti

  Canon FD 50mm f1.4

  може со замена имам canon 35-70mm
 5. Serengeti

  Пронајди, помогни и добиј!

  е како е можно кој знае за колку пари го дал а точаков вреди тоа е гревота мене ми украдоа и затоа сега сакам да му помогнам на човеков кој и да е ако имаш некој информација контактирај го
 6. Serengeti

  Пронајди, помогни и добиј!

  Пред три дена украден е велосипед Polar Mirage Pro (бело-зелена боја), па сопственикот решил со креативно решение да си помогне со што објавил видео запис на youtube од камерата на влезот на која јасно се забележува човекот кој го извршува делото, според многумина е добро познат по ваквите и...
 7. Serengeti

  Љубов меѓу колеги, ученик и учител...

  меѓу ученик и учител јаооо НЕ меѓу колеги старото правило кај што го вадиш лебот не го вади Ку..т
 8. Serengeti

  League of Legends

  Gangnam и во LOL :) Brand
 9. Serengeti

  Инсталирање повеќе RAM меморија од "дозволеното"

  Братче јас зголемив и рам ставив и асална графичка али па сега процесорот ми ја кочи работата со значи може да се упгрејдуваш али кога е стара машина има итекако граница...ново си е ново
 10. Serengeti

  League of Legends

  Од дамна се немам смеено вака :)
 11. Serengeti

  Како да се откажете од цигарите?

  ctrl alt delete ( на нештото кое што мислиш дека треба да пушиш ) и финито 2 главни причини заради оставање на цигарите 1. нема да умреш 2. секогаш имаш повеќе пари во џеб
 12. Serengeti

  03.11.2012 G.M.S. Live сала Борис Трајковски Скопје

  Sun Production со огромна чест ги најавува G.M.S. или тако звани Growling Mad Scientists холандско психоделично транс Дуо со изванредан звук кој ќе настапат во салата на Борис Трајковски 03.11.2012 Домашна подршка DARE KOX SOUND KILLAH DEJAN DOGGY RCF Line array SOUND SYSTEM, UV...
 13. Serengeti

  Dynamo - Magician Impossible

  ова ти е како оној момакот Крис во друго паковање....магиии со сценарио викнати луѓе и се остало, кој магии кој глупости во ништо нема врска, местенка ефтино трикче пиши на интернет REVEALED и се ќе ти излезе од него еве со паричка степ бај степ како тоа изгледа
 14. Serengeti

  Дабстеп

  топ трака
 15. Serengeti

  Дневна доза сеир!

  Не знам зашто дали е до мене проблемов али пронајдов уште двајца на интернет што го имаат истиот проблем толку одвратна песна а пак и пак и пак ја слушаш, фуј од текстот и од тоа заразната музика "Somebody That I Used To Know"
 16. Serengeti

  Добра Trance/ D&B/ Techno/ House/ Electro трака v.2.0

  Одамна немам чуено волку добра DB трака
 17. Serengeti

  Дабстеп

 18. Serengeti

  Сендвичара "Седмица"

  Не соја и свети соја нека ставаат пак ќе јадам од 7-ца зашто за мене се најдобри,вкусот им е исти каkо и пред 10 год...за мене се Number1 едноставно не ги мењам, се остало е wanna be 7-ца ;)
 19. Serengeti

  Sun & Fun Festival @ Стадион на АРМ - 23.06.2012

  Хип хоп атракција Елитни одреди, WTF?? Кој хип хоп кој рап па овие мислам дека имаат нов правец тако звани Турбо фолк рап. Кој ја направи спојкава стварно не ми е јасно, од толку рапери во државава како можеше вакво нешто да излезе на сцена... катастрофа... Али пак од друга страна Емерсон беше...
 20. Serengeti

  Кретените кои возат мотори на патеката на кеј

  Очигледно дебиливе што возат мотори по стаза не им доаѓа памет Според мене за да се тргнат на поштен начин ( да ја научат лекцијата ) треба да се изработи дали на платна дали на нешто друго натписи на неколку места на стаза на кој ќе пишува: " ДА И ЈАС СУМ ДЕБИЛ И ЈАС ВОЗАМ МОТОР НА СТАЗА...
На врв Bottom