Резултати од барањето

 1. Sungerot Bob

  Каладонт VII

  НамАз:)
 2. Sungerot Bob

  Nabroj do 1 milion

  1051 изваден заб:)
 3. Sungerot Bob

  Фрли по членот над тебе со...

  Со тампон:)
 4. Sungerot Bob

  Болви и крлежи

  Прашај го ветеринарот дали ампулата Фронтлајн е само за кучиња или и за мачки, или дали евентуално има на Фронтлајн ампула за мачки. Моето куче со една таква ампула е покриено цела година. И никако немој со Неопитроид, можеш само да го отруеш.
 5. Sungerot Bob

  Препораки за доктори специјалисти/супспецијалисти

  Ѓоран Јовиќ во Филип Втори:)
 6. Sungerot Bob

  Eye Cue на Евровизија 2018

  Треба да се прати Антониа Гиговска или Слаткар, друг никој, бар од досега понудените.
 7. Sungerot Bob

  [Кајгана готвач] Натпревар за оваа недела: Трилече

  До кај сме?:D @shumecha.tableta една сугестија........, да оди на пауза натпреваров до септември, затоа што ни има интерес, ни некој го организира. Ни он да се мачи, ни ние?:icon_mrgr:
 8. Sungerot Bob

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Драга Кајгана, После толку време се дружам со тебе, прозорецот во собата отворен и дува ладен летен ветар кој ми минува низ соба и го слушам шушкањето на лисјата од дрвата. Зар има нешто поубаво:love:
 9. Sungerot Bob

  Ајде да изброиме до 100 000 :)

  27.386:)
 10. Sungerot Bob

  Тим А vs. Тим Б

  700:) Никаков напредок:D
 11. Sungerot Bob

  Каладонт VII

  ЈадиЦа:)
 12. Sungerot Bob

  Што ви се јаде во моментов ?

  Еклер:)
 13. Sungerot Bob

  Nabroj do 1 milion

  1049 мрежи:)
 14. Sungerot Bob

  Фрли по членот над тебе со...

  Со корицата од тетратката:)
 15. Sungerot Bob

  Кој ќе постира после мене

  Да:) @shutrak? :D
 16. Sungerot Bob

  Најомилено чоколадо?

  Истава и јас ја пробав пред некој месец. Превкусно чоколадо(y)
 17. Sungerot Bob

  Цвеќиња (одгледување, нега, совети...)

  А како го направи ова? Освен тоа што забоде чечкалици да држат, ти направи расцеп и закалеми дрвце или самото потера од семката?
 18. Sungerot Bob

  Сè за опаѓањето на косата - совети и искуства

  Таа трајната природна со ФУЕ метода правена постојано стоела. А за ова ти што го кажуваш има ли бар некој податок на Интернет? Да ти ставаат вештачки/синтетички влагна во скалпот некако не ми е логично. И за организмот ќе биде штетно, а и истиот ќе ги отфрли влакната.
 19. Sungerot Bob

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Драга Кајгана, Дали ако ти имаш проблеми дома треба се да им кажуваш на другите и да ги замараш со тоа? Што е со луѓево, се нешто тие напнати, нервозни. Дно луѓе! Успат замисли вака како што иде лето (до душа мене ми е веќе дојдено) да си живееш понастрана од комшии негде на планина, во убава...
На врв Bottom