Резултати од барањето

 1. Џои

  Златен Ретривер

  И после 3 години дечкото си е исти. :pos:
 2. Џои

  Златна Бубамара 2019

  Јас оваа година сум најзагреан какви смешки ќе има со Сашко еј, почнувајќи со бегството на Груевски па натака :pos:
 3. Џои

  Идеја за сопствен бизнис

  Некој да не знае кај се добива / издава лиценца за оџаџар?
 4. Џои

  ТЕЛЕКАБЕЛ [мобилен оператор]

  Ваква понуда немаше кога потпишував договор :icon_lol:
 5. Џои

  ТЕЛЕКАБЕЛ [мобилен оператор]

  За истата понуда од 500 денари јас плаќам 1500 денари во Вип. Смс и дали 10 праќам во текот на месецот, така да таа е одчична понуда.
 6. Џои

  ТЕЛЕКАБЕЛ [мобилен оператор]

  Вчера вечер отвораше и беше пуштена новата веб страна, во подменито на мобилна мрежа немаше ништо посебно освен дека имаат 3 понуди и под нив пишуваше смс 3 денари. Се надеваме ќе надополнат како што треба денеска :)
 7. Џои

  ТЕЛЕКАБЕЛ [мобилен оператор]

  Како што видов вчера во пакетите нема смс, и праќање на една смс е 3 денари.
 8. Џои

  ТЕЛЕКАБЕЛ [мобилен оператор]

  1500 денари вика неограничен интернет? :icon_lol:
 9. Џои

  Охрид

  Од дамна сме немале вака убо снег
 10. Џои

  тротинет на батерии(струја)

  Се возат доста тротинети, сепак се одлучив за електричен скејборт. Ако има некој нешто да праша или некој совет стојам на располагање.
 11. Џои

  PlayStation 4

  Ја изигравте бателфилд бета? После 3 дена играње лош впечаток ми остави искрено. Како да е мал додаток на предхотната со уште полоши глупости во неа.
 12. Џои

  Пит Бул (American Pit Bull,APBT)

  Ако го шеташ и трчаш секој ден по 2 саати нема проблем во стан.
 13. Џои

  Трендови во МК медиумите од кои ни се кења

  Го читав ова и на курир, мислам дека е вест на годината. :pos::pos::pos::pos:
 14. Џои

  УЈП врши економски терор во Охрид

  Охрид има многу области каде што треба да се среди, секако дека има многу маани. Неможеш да налеташ на добар издавач секој твој одмор. Кој стигна издава сега, конкуренцијата е голема ама и со тоа квалитетот е покачен. Секоја критика за Охриѓани е и повеќе од добредојдена, но муабетите од тоа...
 15. Џои

  УЈП врши економски терор во Охрид

  Ама сигурно беше поефтино него скопје нели :)
 16. Џои

  PlayStation 4

  Баш конзола се купува на старо. Што може да и направи ништо си седи под тв :)Него абе нели се плаќаше да се игра онлајн? Јас ништо не сум платил а бателфилд играм цела зима онлајн никому ништо?
 17. Џои

  Вонземјани, НЛО...

  Порано фотошоп знаеа 10 души сега на мобилен можеш фотомонтажа да направиш :icon_lol:
 18. Џои

  Рамна Земја?

  Абе со инфраред ќе гледаме ако треба :icon_lol:. Просек до Албанија брегот е 3 метри веќе заоблено.
 19. Џои

  Рамна Земја?

  Гужва?
 20. Џои

  Рамна Земја?

  Ко ќе дојте Охрид и гледајте накај Албанија.... Ако таму некој може да ја види плажата со двоглед со телескоп или со што сакате пишете тука да се посмееме.
На врв Bottom