Резултати од барањето

 1. Matrix23

  Телеком ADSL и OPTIC интернет - генерална дискусија (новости, прашања, проблеми)

  Пречката ми е отстранета и проблемот решен на 16 јануари. Зошто дури сега би ме барале? 1566045806
 2. Matrix23

  Телеком ADSL и OPTIC интернет - генерална дискусија (новости, прашања, проблеми)

  Ми стигнува пораки на мобилен од Telekom MK (каде што имам пријавено пречки од интернет порано) со содржина " +389726331** :Nemam dovolno kredit na mojata smetka, te molam Pobaraj me. " Шо измама е ова ? Намерно ги избришав последните две бројки, да не ѕвоне некој.
 3. Matrix23

  Фан Клуб: Интер

  gg ez
 4. Matrix23

  PlayStation 4

  Може некако да се игра 2v2 online FIFA 19, двајца на еден ps4?
 5. Matrix23

  Serie A 2018/2019

  Не се согласувам со Стефан за Икарди, за Шкрињар да, никогаш нема во Јувентус да оди (барем не директно), ама за Икарди, постои реална можност со сите проблеми шо ги направи. Според мене, се зависи од Јувентус колку го сака Икарди и ќе мора да го претплати за да го земе. Ако е моменталната...
 6. Matrix23

  UEFA Champions League 2018/19

 7. Matrix23

  UEFA Champions League 2018/19

  Јас незнам шо се замерет со играчи Јувентус да купуваат, абе земи купи си една титула ЛШ од Реал и то е то. И така навикнати си се да купуваат титули во Италија. :свиркам::свиркам::свиркам:
 8. Matrix23

  Serie A 2018/2019

  Го донесоа Роналдо за тројна, тие една минус годинава со него.(y)(y)(y)
 9. Matrix23

  Serie A 2018/2019

 10. Matrix23

  Serie A 2018/2019

  :pusigo::pusigo::pusigo::pusigo::pusigo::pusigo::pusigo::pusigo::pusigo::pusigo: За убо нека е
 11. Matrix23

  UEFA Champions League 2018/19

  Буши бееееее:vozbud::vozbud:
 12. Matrix23

  Serie A 2018/2019

  Пациенти :))))))))))))))))))))))))))))
 13. Matrix23

  Фан Клуб: Интер

  Како и да ја вртите работава, двете страни се криви за ова шо настана. За Икарди, напишавте скоро се што погрешно направил, ама за управате не толку (освем ио до негде). Прво, немојш на копиљ од 22-23год да му дајш капитенска лента, тоа е грешка од Интер и менаџментот, требаше одма на Ханда да...
 14. Matrix23

  Serie A 2018/2019

  Ок е, намалете малце со еуфоријава, аку сте 1бод пред нас, не е од тоа шо вие имате појаки играчи, туку кај нас се дешават шпанси серии па си користите. Се виде првата утакмица, две шанси не направивте, Интер цело време одеше на победа, вие на 0-0 и на крај ви го спопика Икарди. Друго шо да ти...
 15. Matrix23

  Фан Клуб: Интер

  Dr. Evil го стави лордот за мирна завршница. :kafence::kafence::kafence:
 16. Matrix23

  Serie A 2018/2019

  Е ова е тим господски и играчи џентлмени, алал вера.
 17. Matrix23

  UEFA Champions League 2018/19

 18. Matrix23

  Serie A 2018/2019

  Атлети бушиииии Јуве пушииииии Мехехехехехех
 19. Matrix23

  UEFA Champions League 2018/19

  Ајде побрзо Јуве, ојте извинетесе да вратит пак 0 0
 20. Matrix23

  Фан Клуб: Интер

На врв Bottom