Резултати од барањето

 1. Mikiyo San

  Интернет и мрежи помош (прашања, совети, трикови)

  Izvinete sho neam mak. font instalirano, ama vaka. Se shto treba da napravish e da pisish https://www. pred facebook.com, od ko che go naprajsh to, odish vo account settings na fb. na profilot , security, i stegash ENABLE, i to e to, finito :D
 2. Mikiyo San

  Помош, софтверски проблеми и совети

  а зашо тогаш други профили уклучува ? само мојот не >.<
 3. Mikiyo San

  Помош, софтверски проблеми и совети

  Профилот не е достапен Нашата сметка е привремено недостапна поради одржување на сајтот. Ке биде достапно повторно за неколку часа. Се извинуваме за непријатностите. зошто ова ми го дава на фејсбуков ? и на училиште и дома ..неможам да се логирам =.=
 4. Mikiyo San

  Хип хоп културата во Македонија

  Нешто ново од Прилепот ..
 5. Mikiyo San

  Footballidentity.com

  Луѓе, јас сум онлајн ..мислам ..го гледам натпреварот ..ми вика error и неможам ни на чет да пишам ..а и не ми го кажува четот :S
 6. Mikiyo San

  Footballidentity.com

  Ете сум, во Вардар ! Се надевам ќе одиме пак во ЛШ xD
 7. Mikiyo San

  Footballidentity.com

  Доста ми е во Шведска, не е то то ..му треба на некој напаѓач ? Eric Cartman, 2258 char. rating. сеуште сум во FC Archangels, на трансфер листа, чекам понуди. Поздрав ! :)
 8. Mikiyo San

  Помош, софтверски проблеми и совети

  mmmm, che saka nekoj da mi najdi crack, ili registration key za UpdateMyDrivers ? da si apdejtiram drajverite :S jas kolku sho pobarav ..nemozev da najdam, fala odnapred :)
 9. Mikiyo San

  Tha Titanium

  Демолираат, него Tha Titanium на олимпијадата МАСУМ, во Скопје, на натпреварот за најдобра хип хоп група, каде што го освоија првото место, беа барани од Токсикологија, за учество во натпреварот на кој победникот влегува како дел од токсикологија, аце нл милам победи тогаш ..
 10. Mikiyo San

  Помош, софтверски проблеми и совети

  пробав, пак ништо ..сепак фала ти. ова ми го пишува : GLW_StartOpenGL() - could not load OpenGL subsystem.
 11. Mikiyo San

  Помош, софтверски проблеми и совети

  ова е сликата http://img530.imageshack.us/i/65395619.png/, е ова чудо ми го дава ..:/ помош ?
 12. Mikiyo San

  Помош, софтверски проблеми и совети

  па што знам, и коа играм CS, можам на D3D, на Software ..а на OpenGL неможи ..:/
 13. Mikiyo San

  Помош, софтверски проблеми и совети

  е вака сеа ..неам Open Gl и неможам да играм игри како COD, Medal of honour ...е сеа прашањево ми е ..како да го инсталирам Open Gl ?! :/
 14. Mikiyo San

  Втори Македонски Хип Хоп Награди 2010

  Абе зошто скоро сите што се номинирани се скопјани ?! шо е разликава меѓу скопје и другите градови ? најдобри се ? Не. ..или да, само тие се познати .. зошто ги нема дечкиве пример Tha Titanium ! одвоете неколку минути, слушнете. И да ! освоено прво место на олимпијадата на МАСУМ, на...
 15. Mikiyo San

  Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

  Значиии вааакаа, се запишав медицинско училиште ..е сеа ..значи ..девојчиња има премногу ..онака со лопата да ги ринеш и уште изникнуваат XD е сеа ..проблемов ми е ..што сите најубави се од село :/ ..да ти е страв да фатиш некоја .. не класифицирам според тоа ..ова е од село ова она ..него...
 16. Mikiyo San

  Помош, софтверски проблеми и совети

  Vaka sea .. neshto ne mi ja otvarashe particijata E ..vo nea mi bea site dokumenti ..e sea ..ja formatirav particijata ..sea ja otvara ama se e izbrishano ..ima nekako chare da si gi vratam dokumentite ?:/
 17. Mikiyo San

  Footballidentity.com

  Abe ..i ja imav takov problem .. simni si flash player 9 ! ..ne 10 ! ..i mislam ke raboti :) kaj mene taka se sredi :)
 18. Mikiyo San

  Винг Чун Кунг Фу

  ЧИТАЈ ВНИМАТЕЛНО ЦЕЛ ЦЕЛТА на Винг Чун Кунг Фуе да ја развие физичката, менталната и духовната свест. Овие елементи не издигаат на повисоки нивоа на животот. Самосвесноста, самопочитувањето и должноста да служи, треба да бидат цел на секој борец. Оние кои вежбаат треба да медитираат и на...
 19. Mikiyo San

  In my pants *** (Exactly) In your pants!

  Magic Stick, in my pants :/
 20. Mikiyo San

  Џену Грл, среќен роденден!

  Sreken rodenden :)
На врв Bottom