Резултати од барањето

 1. RockLady

  Balkan hip-hop & R'N'B Fest vol.1 @ Метрополис арена - 05.02.2010

  ..вредеше што останав до крај! Вредеше! Беше совршено ... додуше на почетокот беше досадно,досадно и досадно.Кога дојдоа упсурт,групава од Бугарија...јаоо машкава популација што беше присутна се тепаше за во прв ред,а ако не со тепање тогаш со обидите како "можам ли да пројдам до напред, од...
 2. RockLady

  Драга Кајгана

  ...одамна ме немаше,ама еве ме пак,и се чуствувам прекрасно!! :pipi: ..а зашто? хах,нема причина ниедна.Едноставно..прекрасно ми е! :back:
 3. RockLady

  Пиволенд 2010 @ Тврдина Кале - 15-19.09.2010

  ..до сеа е :vozbud: ...супер ќе биде!!! ^_^
 4. RockLady

  Ајде мажи, настапете на сцена!

  Вака размислувале т.е. проповедале свештениците во 9 век.Кога навистина машката популација немала врска за ништо.Кога жената не смеела да писне за ништо,макар и да била силуана го сметале како мала кражба.Век на идиотизмот,според мене.Жалосноооооооо е што имаш вакво мислење за жената...
 5. RockLady

  Најубави мажи (со слики)

  .... :vozbud: ....:drk:
 6. RockLady

  Вашиот хит на денот

 7. RockLady

  Хрчаци

  ...Имав два до сеа,и двата ми умреа.Првото ми се викаше Мишко(немаше едно окце).Душиче,колку нај нај највише го сакав.Ама една вечер излегол сам од кафезот ( а тоа му успеваше откако му го стаев тркалото внатре,во кафезот,и од тогаш го нема.Бог знае каде е (не го најдов иако цел стан го превртев...
 8. RockLady

  Дали сте срамежливи?

  ..Не :pipi:..Што лесно питанце беше ова.
 9. RockLady

  Среќен роденден nikle22

  Среќен роденден :pipi: :smir:
 10. RockLady

  Во Струмица ќе се гради плоштад во вредност од четири милиони евра

  ..Ok,се извинуем за таа грешка.Нема вероватно да се повтори. Еве за пример ќе го земам плоштадот од Тетово.Стариот плоштад беше сасвим ок,ама сите се жалеа,ова фалело,тоа фалело,сеа направија нов,владин проект,за нигде е.Половина плоштад сега моментално е паркинг.Зарем не треба да старите...
 11. RockLady

  Во Струмица ќе се гради плоштад во вредност од четири милиони евра

  Срамота,луѓево,народов нема пари за леб,нема пари да оди на лекар,нема пари да го школува детето,немаат пари да отворат амбуланти по селава,немаат пари за водоводи по селата кои немаат вода,немаат пари за реновирање на училиштата,немаат пари за иградат станови за самохрани мајки и деца без...
 12. RockLady

  Драга Кајгана

  ...позз кајге :salut:
 13. RockLady

  Вашиот хит на денот

 14. RockLady

  Најубав јазик според вас?

  ..la france :pipi: Францускиот ми е најубав јазик,едноставно е секси додека го слушаш.додека некој ти збори,преубав е.Но сепак претежок да се научи :toe:
 15. RockLady

  Горан Пандев

  ..хи ис БЕСТ :vozbud:
 16. RockLady

  Вашиот хит на денот

  Rihana-Cry
 17. RockLady

  Што би правел со членот над тебе ако сте на пуст остров?

  ..ќе му речем "Здраво " :pipi:
 18. RockLady

  Драга Кајгана

  ..Драга....Тужна сум.Досадно ми е.Зашто мора да имам толку за учење?? :vozbud: ќе пукнем еден ден..од све. Не можем ваке .... ајде идем да учим...:salut:
 19. RockLady

  Пазарна Инспекција

  :pipi:.. yes,they are good...
 20. RockLady

  Елена Ристевска

  ... Ич не ми се свиѓа како игра на сцена.Кога беше тука,во Те прошлата недела боље би рекал играше стриптиз...мора да го дига фустанчето и да стенка?? :jaj: Грозно беше. Инаку...топ је :pipi:
На врв Bottom