Резултати од барањето

 1. FlOwEr gIrL

  Вашите чувства преку слики

 2. FlOwEr gIrL

  Вистината за Турбо фолкот

  Не можам да поднесам турбо фолк, некогаш сум приморана да слушам нормално на журки, ама сепак..... очајно е скроз...:toe:
 3. FlOwEr gIrL

  Што ако вашиот партнер/ка ви пренесе полова болест?

  Хм..... кастрација...:pos2: не не, зависи и од болеста, не мора да значи дека е од изневерување, така да доколку не е од тоа секако ќе се помине покрај тоа, ама доколку се работи за изневерување ... не знам дали би простила зошто сепак сум во 4 годишна врска... па не би ми било сеедно...
 4. FlOwEr gIrL

  Вашите чувства преку слики

 5. FlOwEr gIrL

  Конечно сфатив дека...

  Сфатив дека тапкам во место...
 6. FlOwEr gIrL

  Каков е вашиот стил ?

  Маиче, фармерче патиче :smir: за излегување веќе друга приказна може и фустанче штикла ова она... :pos2:
 7. FlOwEr gIrL

  Вашиот хит на денот

  Please don't stop the rain - James Morison
 8. FlOwEr gIrL

  Креми против целулит

  Бидејќи немам нешто многу целулит, користам превентивно од Garnier со масажер и можам да кажам дека е супер ... ама мајката му е само во вежбање и водааа :toe:
 9. FlOwEr gIrL

  Што ве нервира во вашиот град?

  Некултурата Старите вампири ( манијаци) Моето маало ( Чаир - се сфаќаме :pos2:) Шмизлите (оние што се мислат дека тоа се)
 10. FlOwEr gIrL

  ПРАВЕН ФАКУЛТЕТ „Јустинијан Први“ Скопје

  Фала ама сепак 1500 било дознав денес... а пред 3 месеци кога прашав беше 1000 тоа ти е со правен како сакаат ...
 11. FlOwEr gIrL

  Кучиња скитници

  Не ме јадат по улица си го имам на ти го дај ми го со кучињата, можеби зошто ги обожавам и не се плашам:smir:
 12. FlOwEr gIrL

  Колку ви значи надворешниот изглед на партнерот?

  За прв впечатот да битен ми е надворешниот изглед.... за понатаму дефинитивно побитна ми е внатрешната убавина, сепак да можеш да се разбереш, да си имаш муабет... што ќе ти е некој убав глуп лигуш :toe:
 13. FlOwEr gIrL

  ПРАВЕН ФАКУЛТЕТ „Јустинијан Први“ Скопје

  Колеги дали може некој да ми каже дали е 1000 или 1500 денари за испишување уплата ???
 14. FlOwEr gIrL

  Кратка или долга коса?

  Имав претерано долга до душа и сега ми е долга, од што ми е страв да ја скратам а сакам таква промена:toe:
 15. FlOwEr gIrL

  ПРАВЕН ФАКУЛТЕТ „Јустинијан Први“ Скопје

  OO Hell No! Како тетките од студентски не дај Боже :vozbud: Едноставно не се пронаоѓам во правниот свет.... тоа е тоа :smir:
На врв Bottom