Резултати од барањето

 1. Реј

  Фан Клуб: Челзи

  Ајде бре Абра, уште ти да отвориш „ќесето“ за 2-3 играчи... Предобра утакмица, супер контрола и во двете полувремиња, дисциплина, противниците имаа среќа со тој голманот барем 2-3 пати..
 2. Реј

  Фан Клуб: Челзи

  Канте.
 3. Реј

  Фан Клуб: Челзи

  До кога вака?
 4. Реј

  Работа во Германија

  Може ли некој да ми каже како да аплицирам во ZAV (кои документи се потребни), редовен студент сум, ако воопшто уште има рок?
 5. Реј

  Фан Клуб: Челзи

  Се надевам дека ќе се направат промени во составот на тимот во овој трансфер рок.
 6. Реј

  Фан Клуб: Челзи

  Ивановиќ буквално ми го уништи денот, па ако не и месецот.. годината :busi:
 7. Реј

  Фан Клуб: Челзи

  Интересно, препорачувам да се гледа:
 8. Реј

  Фан Клуб: Челзи

  Интересно.
 9. Реј

  Фан Клуб: Челзи

  Ќерка.
 10. Реј

  Фан Клуб: Челзи

  Мизерија..
 11. Реј

  Фан Клуб: Челзи

  Каков смешен тим е Челзи моментално, жал ми е за Педро меѓу нив.. Алал да му е, и на него и на Барса, мислам дека тие се заслужни за него каков што е.
 12. Реј

  Фан Клуб: Челзи

  Да де, но кога пристигна во Лондон како да реши да го промени тоа, барем за некој процент да е помалку агресивен, а сега го МОЛАТ за агресија и лоша игра..
 13. Реј

  Фан Клуб: Челзи

  Многу грубо играат дефанзифците на Hull и го провоцираат Коста - што ми е најкриво... Идиоти..
 14. Реј

  Фан Клуб: Челзи

  Што се случи, побогу..
 15. Реј

  Фан Клуб: Челзи

  Уште по криво ми е сега.. На 50-100 метри живеам од тоа место :)
 16. Реј

  Фан Клуб: Челзи

  Во Кафе-Бар Трговски ли бевте?
 17. Реј

  Фан Клуб: Челзи

  Пред се, жал ми е што неможев да дојдам во СВОЈОТ град на фан клуб собиранка, така излезе работата, се надевам ќе има уште прилики.. Многу ми е мила победата, трофејот е подарок за досегашната игра (сосема заслужено), се надевам ќе има уште (мислам на ПЛ за почеток) ! П.С Многу убав дрес!
 18. Реј

  Фан Клуб: Челзи

  Ќе има ли организација по Куманово, дајте нешто повише информацие?
 19. Реј

  Фан Клуб: Челзи

  Со видео диказ, да приложат жалба за пенал, како можела да ја промени целата утакмица, да го казнат тој судија и суспендираат и се што оди заедно со тоа. Ама како.. не вреди. Зошто да ризикуваат милиони, молчи и играј. И така со години.
 20. Реј

  Фан Клуб: Челзи

  Пари.
На врв Bottom