Резултати од барањето

 1. Bavarecot

  Фан Клуб : Баерн Минхен

  Ејјјјј пред 100 години беше активен фан клубов, се запустил сибал мајката. Поздрав до стара екипа ако случајно прочита
 2. Bavarecot

  Фан Клуб : Баерн Минхен

  Дајте стрим...
 3. Bavarecot

  Фан Клуб : Баерн Минхен

  Дечки, ме нема на форумов долго време. Дојдов само да ве поканам... https://www.facebook.com/events/648563601954575/
 4. Bavarecot

  Фан Клуб : Баерн Минхен

  Сум го заборавил форумов како изгледа. Ми делува умрен фан клубов, ги нема доста од порано што беа активни. Ај ќе се активирам после толку години.
 5. Bavarecot

  Фан Клуб : Баерн Минхен

  Не знам зошто се радувате на краткорочни засилувања од типот на Чаби.
 6. Bavarecot

  Bundesliga 2013/14

  Еве ги идеите за дербито Хановер : Брауншвајг http://off.net.mk/offside/fudbal/morbidni-navivachki-shegi-vo-bundes-ligata
 7. Bavarecot

  Фан Клуб : Баерн Минхен

  Запрепастувачко, шокантно, вчудоневидувачко видео. :) Бени Хил. Секоја чест за идејата... http://vimeo.com/76215979
 8. Bavarecot

  Фан Клуб : Баерн Минхен

  Ланската сезона па и оваа, ни преостанува само да уживаме во играта без да мудруваме и објаснуваме кој каде треба да игра, со која постава да излеземе на терен или не знам што. Ваква екипа тешко дека би се повторила и после не знам колку години во иднина. Сведоци сме можеби на најдобрата...
 9. Bavarecot

  Фан Клуб : Баерн Минхен

  Супермен... --- надополнето: 1 септември 2013 во 19:56 ---
 10. Bavarecot

  Интернет и мрежи помош (прашања, совети, трикови)

  Mozda nema vrska so internet, ne znaev kade pa ajde tuka... Kako da staam makedonska podrska u lap topov, imam i makedonski fontovi staveno ali dole u toolbarot nemam da menjam so Alt+Shift, da ne treba da instaliram Microsoft Office posto mi e nov lap topov ili?
 11. Bavarecot

  Фан Клуб : Баерн Минхен

 12. Bavarecot

  Primera División 2012/13

 13. Bavarecot

  Primera División 2012/13

  Ponashanje kako vo Severno poloski region 3ta lliga. Rezil za Real M (n)
 14. Bavarecot

  Primera División 2012/13

  Bez navreda do fanovite na Real M. ama koja placipicka ti e Ronaldo toa e cudo. Sportski karakter 0 (NULA)
 15. Bavarecot

  Фан Клуб : Баерн Минхен

  Da Spaso, treba da dogovorime uste lokacija. Te cekame.
 16. Bavarecot

  UEFA Europa League Final: S.L Benfica-Chelsea FC 15.05.2013 20:45 Amsterdam

  Da ne si greska nesto? Mislam deka 4ta ekipa e Chelsea sto gi poseduvaat 2ta trofei. Na pr. Bayern gi ima i LS i LE i Svetski klubski prvak ;)
 17. Bavarecot

  UEFA Europa League Final: S.L Benfica-Chelsea FC 15.05.2013 20:45 Amsterdam

  Ufff kakov shok e ova za Benfika. Mnogu im se fati za 3 dena. Ke treba vreme da pomine da se opraat. Tezok udar vo sekoj slucaj.
 18. Bavarecot

  UEFA Europa League Final: S.L Benfica-Chelsea FC 15.05.2013 20:45 Amsterdam

  Na Kalinski mozat voda da mu nosat za fudbalski komentator, yes da e vo poodminati godini ama uste se drzi stariot.
 19. Bavarecot

  Фан Клуб : Баерн Минхен

  Po sto zakluci?
На врв Bottom