Резултати од барањето

 1. ^eli^

  Во врска со љубовта: Сакам да ти кажам дека ... [стара]

  сигурна сум дека ќе преживееш..у суштина не беше ништо страшно
 2. ^eli^

  Кога ве гледаат чудно

  не се замарам,колку и да ме гледаат... нивно право,не би им забранила да ме гледаат како сакаат
 3. ^eli^

  Кога последен пат сте направиле нешто за прв пат?

  јас во среда,на 5-ти,овој месец....ама не би коментирала шо направив
 4. ^eli^

  Каква (ќе) е вашата реакција?

  би рекла само 2-3 површни збора,или културно ќе и речам дека нема потреба да разговараме,да си го продолжи патот
 5. ^eli^

  Дечко со две девојки или девојка со две машки

  како што кажа и Нате,за авантура не е страшно, а сепак мислам дека полесно би прифатило машко со две женски... ретко кога има женско кое би било расположено за две машки одеднаш,но јас сум исклучок ;-)
 6. ^eli^

  Со кого се познавате од форумов?

  за малку и ќе заборавев,мислам дека се имам запознаено и со Гижо,на карневалот во Струмица..
 7. ^eli^

  Во врска со љубовта: Сакам да ти кажам дека ... [стара]

  не знам зошто го направив тоа во среда,ни најмалку не сакав да те повредам... те сакам :wub:
 8. ^eli^

  Bon Jovi

  и јас ги обожаавам Бон Џови,и тоа многу...
 9. ^eli^

  Со кого се познавате од форумов?

  со *Вале*,со Бушав,со ВодкаМих,со збркич,фенер,КопиОфДет.. и коа ќе ми текне уште некој,пак ќе допишам :)
 10. ^eli^

  Дали некогаш сте биле ограбени?

  за голема среќа НЕ!!
 11. ^eli^

  Изгубена доверба...

  изгубив доверба во две личности коиу ми значеа можам да речам најмногу во животот,но откога ме разочараа на најлошиот можен начин...сфатив какви се.. мислам дека тие личности се трудат пак да им верувам,но тоа никогаш нема да биде како што беше... така да,кога ќе загубам доверба во некој,тешко...
 12. ^eli^

  Кого би избрале?

  јас би го избрала моменталниот партнетнер..
 13. ^eli^

  Кој е похрабар во искажување љубов?

  јас мислам дека сепак,девојките се дааалеку похрабри од машките
 14. ^eli^

  Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

  епа,немора ако си без ечко да се чувствуваш осамена.. ако не си го нашла вистинскиот,забавувај се со другарките,другарките,и така ќе ти биде интересно.. а не се секирај,ќе запознаеш и некое интересно момче,и ќе биде се ок..
 15. ^eli^

  Подароци

  важно ми е подарокот да одговара на приликата, а кога добивам опдароци,не ми е важна цената,туку вниманието
 16. ^eli^

  Последен гледан филм

  јас преги изгледав едно добро филмче,ама незнам како се вика.. се зборува за едно мало девојче-глувонемо,ама не е родено така,туку тоа и се случува на денот на смртта на татко и(-позната рок-ѕвезда,умира на еден од неговите концерти-времето е врнежливо,а инсталацијата на каблите не му е баш...
 17. ^eli^

  Дефиниција

  nesto so go osekjas vnatre vo sebe tastatura
 18. ^eli^

  Муабет уз утринско кафе...

  не ја знам јас...
 19. ^eli^

  Што ве иритира кај луѓето?

  лажговци, материјалисти,озборувачи..
 20. ^eli^

  Со кој член од форумот сакате да се запознаете?

  со Вампирчето(или вампирот:) ),Форчн,Наташа,Дивајн,Ѕвер,ВМРО,бибика,Сандра,Ацид,Мац,Мацедалиен,...... real girl,pretty_girl.... ама и со сите други.. ама,зборувам за пријателство. иначе баш би било супер да се собереме сите форумџии на некоја журка..шо викате?
На врв Bottom