Резултати од барањето

 1. Sid Vicious

  Добивка

 2. Sid Vicious

  Какви патики носите?

 3. Sid Vicious

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Без гајле ќе имате и други прилики, ќе се сретнеме в година во Чемпион. :vozbud:
 4. Sid Vicious

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Ако издржиме до полувреме готови сте :icon_mrgr:
 5. Sid Vicious

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  59.7 фунти ти се 75 евра, ете ти заокружено :)
 6. Sid Vicious

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  https://www.facebook.com/photo.php?v=694736757260292
 7. Sid Vicious

  Кој термин го користите за пијанење?

  Касписки мравојад Месопотамиски корморан Малтешка прпелица Кавказки клукајдрвец
 8. Sid Vicious

  Добивка

  Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
 9. Sid Vicious

  Hattrick - фудбалски онлајн менаџер

  Има по некој. Гледам Зоки и овде агитирал. Значи уште е посакувана фотелјата :D Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
 10. Sid Vicious

  Хит на денот

 11. Sid Vicious

  Фан клуб : Хуан Мартин Дел Потро

  Еве и јас да се пријавам како фан на Делпо. Ради статистика ако ништо друго. :)
 12. Sid Vicious

  Кој е насловот на песнава? (Барам песна)

  Во спотот од песната се работи за мачка која пее во кабаре/бар шоидае. Па доаѓа мачор се заљубува во неа и тн. Инаку спотот е во stop-motion техника. Песната ако не се лажам е од 80'.
 13. Sid Vicious

  Хит на денот

  laaaaaalaaaaaaaaaaaa lalalalalaaaaaaaaaaa
 14. Sid Vicious

  Хит на денот

 15. Sid Vicious

  Драга Кајгана

  Како дете секогаш се чудев зошто во пакетчето од mini 7 days има 5 или 6 кроасани а не 7. :D
 16. Sid Vicious

  Делење на деца во семејството

  @Sinisa123 Чекај сеа. Полека. Нели ти имаше 23 години и ќе бегаше од дома? Нели сестра ти имаше завршено два факултети? Ако вакви муабети терате на дваесет и кусур години, навистина не ми е јасно како ќе се снајдите понатака во животот. Јас да сум ваш родител ќе ве одкажам во службен весник...
 17. Sid Vicious

  Пост на кој сте се изнасмеале

  :ROFLMAO:
 18. Sid Vicious

  Причини зошто Андроид смрди (сакс, не чини)

  Ете сега беља работа. Извини. Стварно немав намера да те навредам само така сакав да се направам паметен. Ќе ми простиш?
На врв Bottom