Резултати од барањето

 1. шеф на подземје

  Tип на денот (Читај правила во прв пост)

  Браво Охрид 2004 секоја чест прекрасна утакмица со Шкендија . Разбирам да ја местат со некој македонски клуб ама не и со Шкендија која што најмногу ја мразат . Ако јас измислувам кој има другари кој играат нека ви кажат . Сакам да ги прашате за цената ,да видам дали ке ве излажат .
 2. шеф на подземје

  Тетоважи

  Ископплексиран си . Никој нема да те избрка од работа за тоа што би бил грд или со тетоважи . Можат да те избркат ако си педер .
 3. шеф на подземје

  Tип на денот (Читај правила во прв пост)

  Ако испадне ке го ставам .Кејф ми е иако знам дека нема голема основа за 1 неслучајно реков Навивачки . Јас колку што ке го уплатам верувај ти немаш толку добиено на тикет .
 4. шеф на подземје

  Tип на денот (Читај правила во прв пост)

  Ке ја ставам Јувентус за многу пари ,чисто онака навивачки ,и да паднам не ми е жал имам многу пари добиено изминатиот период . Ако е паднат коефициентот да знаете дека јас го спуштив не дека уплакал пола македонија за 1 .
 5. шеф на подземје

  Фан Клуб: Јувентус

  Абе дос сантос играше во ишсвич осве на лајфскор на друго место не си го гледал 95 сигуен сум . Не ме терај да те ставам во потпис и да ти кажам дека ако се земе агуеро ке бидеме топ .
 6. шеф на подземје

  Фан Клуб: Јувентус

  колку ке собира се знае ли ?
 7. шеф на подземје

  Вистинско другарство, постои ли?

  кучето е најверен пријател ,тоа е со тебе и кога ти е тешко .
 8. шеф на подземје

  Фан Клуб: Јувентус

  клипот устав
 9. шеф на подземје

  Фан Клуб: Јувентус

  http://www.juvefans.info/portal/index.php?mod=JUVENTUSrekordi 54 милиона евра .
 10. шеф на подземје

  Фан Клуб: Јувентус

  Порано 50 милиони евра вредеа 70 милиони сегашни . Потсети се панчев бил земен за 7 милиони евра и бил еден од поскапите трансфери . п.с сега со 1000 еднари во македонија вредат како 750 пред 10 години .
 11. шеф на подземје

  Фан Клуб: Јувентус

  Другар не може од 5 минути клип да се убеде некој дека е добар ете ти си го следел дос сантош и знаеш дека оде во надолнина .Во голд купот игра со под просечни екипи и таман работа да не се покаже таму со аматери .
 12. шеф на подземје

  Фан Клуб: Јувентус

  Знам за зидам Се мислам дека 52 милиона беше земен Буфон ама дали има поголем
 13. шеф на подземје

  Фан Клуб: Јувентус

  Да се потсетиме Барселона> Тотенхем>Норвич Он на 19 години стварно играше доста солидно во Барселона потоа го зема Тотенем не се снајде таму па отиде во втора лига бо ангилја . --- надополнето: Jul 3, 2011 1:06 PM --- 40 милиона евра за Агуеро...
 14. шеф на подземје

  Фан Клуб: Јувентус

  Оваа да ми го речеше пред 3 години дека дос сантос ке биде најдобар фудбалер многу ке ти поверува амa вака не.
 15. шеф на подземје

  Тетоважи

  Девојката го има гледано Дракула па под импредии стави такви слики тука .
 16. шеф на подземје

  Драга Кајгана

  Само сакав да ти кажам да не се жалип на гужвата во сообракајот бидејки не знаеш што е гужва . --- надополнето: Jul 2, 2011 6:33 PM --- 
 17. шеф на подземје

  Фан Клуб: Јувентус

  Марота вети звезда и мора да донесе еднсотавно мора да ги замолче навивачите .
 18. шеф на подземје

  Покер

  Не може коцкар да биде професионалец и да оде во казина ако ги жале парите ,едноставно или е аматер или не е за таа работа .
 19. шеф на подземје

  Фан Клуб: Јувентус

  Абе признај дека ке ти биде многу помило ако истрча Агуеро во нападот ,не зафркавај ,несомнено дека нападот и така ке биде добар ама зависи ти каде сакаш да заврши јувенутс .
На врв Bottom