Резултати од барањето

 1. Slatka mala

  Во врска со љубовта: Сакам да ти кажам дека ... [стара]

  Веќе и немам што повеќе да ти кажам. Готово е. За прв пат откако почна нашата приказна, за прв пат откако сум со тебе можам да кажам дека е дефинитивно крај. Во мене нема никаква надеж. Живеам само затоа што мора. Се чувствувам скршено, преполовено... Беше причината поради која живеев, се...
 2. Slatka mala

  Трагично загина членот на музичката група „Носталгија“, Горан Штрловски

  Што е бре ова последниов период? Нека му е лесна земја.
 3. Slatka mala

  Во врска со љубовта: Сакам да ти кажам дека ... [стара]

  ..........never be the same..........
 4. Slatka mala

  Во врска со љубовта: Сакам да ти кажам дека ... [стара]

  Мене веќе стварно не ми е јасно што сакаш да постигнеш?! За прв пат издржав, не се слушнавме цели два дена. И дочекав. Ти беше тој што крена слушалка. И зошто? Онака? Па нели е готово? Што ку*ац бараш пак со твоите јавувања? Ако не планираш ништо веќе, остави ме да те заборавам. Нема никаква...
 5. Slatka mala

  Пропуштени шанси...

  Исто. А можев. Иако не му бев некој голем фан, сепак ми се свиѓаа неговите песни. И за уште една пропуштена шанса- Шанса да бидам со човекот кој го сакам(в)- незнам ни сама. И тоа заради лична и огромна грешка. Ама јбг животот не учи на лекции, а и ние мора да ја сносиме одговорноста. Друг пат...
 6. Slatka mala

  Во врска со љубовта: Сакам да ти кажам дека ... [стара]

  Готово е. Пропадна се`. Потона. Овојпат нема враќање. Сега веќе можам да кажам дека е засекогаш. Ништо нема да биде како порано. Се откажувам. Сосема ми е јасно дека нема резон да се борам. Со здравје. Ајт. Бришка од моево животче.
 7. Slatka mala

  Книга на жалост за Тоше

  Беше голем човек. Ангел на земјата. Почивај во мир
 8. Slatka mala

  Жална вест: Тоше Проески загина во сообраќајна несреќа

  Почивај во мир. Друго немам што да кажам. Неправеден е животот. Катастрофа.
 9. Slatka mala

  Во врска со љубовта: Сакам да ти кажам дека ... [стара]

  Знам дека испаднав идиотка што не ти кажав и што криев. Но, не ми беше лесно да те гледам како си со него и немаш претстава кои се` зборови се излезени од неговата уста за тебе од гадни погадни, навредливи, понижувачки. А јас? Знаев се` , но ми беше премногу тешко да ти кажам. Ме прашуваш...
 10. Slatka mala

  Турбо фолк стихови

  Е ова е гром :pos::pos::pos: Лепа Брена вика..... ......Јој, јој Мики, Мики мој све би душо дала кад би био мој јој, јој Мики, Мики мој ма преваричу, намигнучу ал чеш бити мој *** ....Мики, Мики, Мичо дајем ти на знање све бих душо дала за једно миловање, по село се прича...
 11. Slatka mala

  Во врска со љубовта: Сакам да ти кажам дека ... [стара]

  Знаеш што си ти? Глуп, туп и неупотреблив:pos: Ама пак те сакам, мајката :toe:
 12. Slatka mala

  Како се снаоѓате во нова средина?

  Не ми е нешто посебно тешко да се прилагодам во нова средина, па најчесто во првите моменти анализирам со кои од луѓето би можела да остварам најлесна комуникација и штом се погодиме (бидејќи јас сум зборлива и комуникативна) лесно е. Но штом забележам дека некој е намќор и зборовите треба да му...
 13. Slatka mala

  Трети личности од страна

  Секогаш постои некоја трета личност која сака да се вмеша и да расипува врски од било која причина. Секако дека ако врската е цврста и ако владее љубовта нема да може ништо да ја уништи. Што у ку*ац се мешаат во туги врски? Ми се имаат појавено ваквите особи и најтрагично е тоа што за двете...
 14. Slatka mala

  Избор на Топ Модел на Македонија 2007

  Факт е дека секоја таква организирана манифестација во Македонија има пропусти, но овојпат беа минимални. Ми се допадна како сето тоа беше изведено, многу гламур, по светски стандарди. Многу подобро од Изборот за Мис на Македонија. Секоја чест. Во однос на учесниците имаше одлични, но имаше и...
 15. Slatka mala

  Мажите прашуваат, жените одговараат

  Секоја нормална женска особа не би изреагирала вака, но за жал постојат и болно љубоморни личности кои патат од комплекси. П.С. Некако голем ти е процентот 90. Сега испаѓа јас ги направив сите ненормални.
 16. Slatka mala

  Мис на Македонија 2007

  Леле Боже. Како дух да видела. Го гледав изборот и тоа е резил за Македонија. Организација нула, водителките зборат на микрофон мислејќи дека не се слушаат, па јасно ние гледачите слушаме како очајно бараат глас, глас ....:pos: На крај дури и титулите им ги утнаа:pos2: А незнам дали го...
 17. Slatka mala

  Во врска со љубовта: Сакам да ти кажам дека ... [стара]

  Не го мислев тоа, сериозно. Сакав само да те изнервирам. Прости ми љубенко:back: А ова за друга личност---Не ми се мешај во животот. Нашето заврши. Одамна не те ставам ни во мал мозок. Остави ме да си бидам со човекот кој го сакам. Некогаш тоа беше ти, но некогаш. Избришан си од мојот живот...
 18. Slatka mala

  Мажите прашуваат, жените одговараат

  Широките раменици ми се многу попривлечни, особено ако има и мускулче подоле мх...мх....е сега не де билдери, таквите па одвратни ми се. Онака умерено
 19. Slatka mala

  Мажите прашуваат, жените одговараат

  Речиси никогаш не почнувам прва, па со оглед на тоа шансите да добијам корпа се минимални, ако не и никакви. Но, ако веќе добијам корпа сигурно дека ќе се запрашам кој е проблемот поради кој сум ја добила, но сигурно дека нема да паѓам во депресии. Како па тој да е единствен. Всушност со самото...
 20. Slatka mala

  Пластична операција?

  Доколку имам некоја потреба и тоа ми создава комплекси, ако имам финансиски можности, зошто да не? Сите знаеме дека кога нешто од нашето тело кое не ни се допаѓа се губи самодовербата, влијае на психичката стабилност и сл. Меѓутоа тоа да не се претвори во навика па да направам естетска корекција...
На врв Bottom