Резултати од барањето

 1. Unknown\m/

  Мамење на тестови?

  Во основно,во 7мо многу ме мрзеше да учам и по цели денови или до надвор ваму таму и секој тест физика добивав 2ка и случајно ми текна дека на дигитронот има зачувување на текст и сите лекции ги препишав комплет и за 4-5лекции ми требаше едно 6-7саати пошо не се буквите ко на тастатура подредени...
 2. Unknown\m/

  Совети... Како да ги оставам цигарите?

  мислам дека никој не е зависен од цигари, тоа е само навика, а на секоја навика има и одвика, сепак е до цврстината на карактерот додека не се убедиш самата себе дека од утре е стварно крај, неможе никој да ти помогне ,само што јас на пример секој втор ден од утре не пушам сепак пак и пак палам...
 3. Unknown\m/

  тестови англиски

  http://www.scribd.com/doc/25276894/Grammar-Practice-for-Upper-Intermediate-Students ако ти завршат нешто работа али не верувам пошо ова е граматика повеќе објаснување а малку вежби.. позз
 4. Unknown\m/

  Екстерни тестови

  Кај нас се собравме сите прецедатели од 1ва и 3та ќе одиме СИТЕ на протести од 1 до 4 и после во училиште ќе се вратиме за да не обработуваме сабота :)
 5. Unknown\m/

  Fiat/Zastava 1100 R 1968

  nice xD
 6. Unknown\m/

  Кој е вашиот господ?

  само те поддржувам
 7. Unknown\m/

  Лајкни ми ја сликава

  Вака.. кога ми даваат линкови од слики и "плс лајк и коммз " -.- многу се нервирам,не оправдувам но сепак им ги лајкнувам , еднаш имам реагирано на едно девојче зарем толку си бедна за лајк да молиш, меѓутоа мислам дека ако ти дадат линк и ти напишат ако може коментар , тоа значи дека доколку...
 8. Unknown\m/

  Дали пијанството го оправдува неверството?

  Се слагам
 9. Unknown\m/

  Кои ви се најубави смоки?

  Све стоби флипс ред -.- Смоки-смоки оние српските
 10. Unknown\m/

  Пеете ли додека се туширате?

  Секогаш! х)
 11. Unknown\m/

  Која/колку била вашата најдолга врска?

  Сеа сватив некои работи во животот.. он мене не ме сака епа ја него го мрзам пошо не ме сака.. сепак си продолжувам без да мислам на него.. морам да им се заблагодарам на некој личности кои ме воведоа во реалноста , фала и на тебе Латнем..
 12. Unknown\m/

  Која/колку била вашата најдолга врска?

  Има ЧОВЕК што колку и да ме вреѓа колку и да ми јаде гомна јас кога сум со него сум НАЈСРЕЌНА , би сакала да не е така , но за жал така е :(
 13. Unknown\m/

  Какви патики носите?

  Converse,Nike,Addidas x)
 14. Unknown\m/

  Непостоење на проблемите

  Проблемите ги има секој човек па каков сака нека е .. Некои се решаваат , некои така остануваат нерешени.. Некои проблеми што се лично за мене многу ме болат и колку толку се трудам да ти решам, а на тие проблеми околу мене што се ептен пострашни се молам на бога..
 15. Unknown\m/

  Дали е можно да мразиш некого што воопшто не го познаваш?

  НЕМОЖЕ АЛИ кај нас секад има некој што го марзиме а сепак не го познаваме!
 16. Unknown\m/

  Фан Клуб: Партизан

  PARTIZANNNNNNNNNNNNN!:tv:
 17. Unknown\m/

  Со кој член од форумот сакате да се запознаете?

  Со DimitarMk БИЛО ШТО немам против и за пријателство и за врска и за брак ..
 18. Unknown\m/

  Која/колку била вашата најдолга врска?

  3месеци без да го засакам.. се прашувам којзнае колку ќе одам со тој шо ств ств ептен го сакам и покрај тоа што ништо не направил што ќе ме направи среќна?.. :nesvest:
 19. Unknown\m/

  Секогаш доцните или...?

  Можда пред една година доаѓав секогаш на време некад и порано ,но сега колку и да брзам секогаш каснам по 20-40минути кога сум со друштво :icon_lol: а во училиште ми се има десено да дојдам на 4-5ти час , а на први секогаш по 15мин стандард.. сепак моето чекање се исплати х)
 20. Unknown\m/

  Што подобро помните: лица или имиња?

  Колку само сме најспротивни -.- ја памтам бројки , лица онака , а имиња само на некој подобри другарки-другари , а и ми се има десено на поише да им кажам димитар наместо некое друго име -.-
На врв Bottom