Резултати од барањето

 1. 5ko

  Бодибилдинг суплементи

  може ли да ми кажеш кој салбутамолда го земам која фирма и од колку мг. по која шема да го користам и фали ќе е поголем ефектот ако го комбинирам со л карнитин пред еден месец завршив со кленот и имав одлични резултати па сакам да го пробам и ова како побезбеднаопција
 2. 5ko

  Фан клуб: МЗТ Скопје

  знае ли некој што улога има во тимот девојката со 10-ка штикли
 3. 5ko

  Фан клуб: Работнички

  50% Makedonec 50% Srbin so 100% garancija
 4. 5ko

  Мала помош при избор на моб. телефон

  Dali moze nekoj da mi kaze za ovoj model dali moze da se koristi vo nasite mrezite vo MKD ili ima nekakvi precki. Za da znam dali da go kupam. http://www.gsmarena.com/blu_speed-3549.php
 5. 5ko

  Изборни резултати од Локални избори 2009 (генерална дискусија)

  Дали ги има негде објавено резултатите од Зелениково и Петровец
 6. 5ko

  Интернет и мрежи помош (прашања, совети, трикови)

  Дали може некој да ми објасни нешто за gmail. Имам отворено групи на пријателби и кога им ја испраќам пораката на група кај сите во горниот дел ги покажува сите адреси што ми се во групата. Неможам во подесување да ја пронајдам опцијата како да се избегне тоа, значи кај секој што ја примил...
 7. 5ko

  Помош, проблеми, прашања, совети...

  Imam laptop fujitsu siemens esprimo mobile v5515 CD-ROM-ot ne mi funkcionira veke podolgo vreme najverojatno gi imam izbrisano drajverite ili nesto slicno koga probuvam so nero da go pronajde CD-ROM-ot mi dava izvestuvanje "No CD-ROM drives found" Vo Device Manager voopsto go nema. Dali nekoj...
 8. 5ko

  Струмица

  Имало во Струмица некои магацини на големо за облека и обувки мислам дека ранерс ми рекоа дека се викаат, дали некој знае повеќе и дали имате контакти?
 9. 5ko

  Дежурна ординација! ( отворена е нова тема, оваа стои само за читање )

  Дали може некој да ми помогне ми требааат информации за ЦИН 2, како: што е, како се третира, претходни искуства, линкови каде може да се прочита нешто (само од наше говорно подрачје)
 10. 5ko

  Гинеколошки прегледи

  Дали може некој да ми помогне ми требааат информации за ЦИН 2, како: што е, како се третира, претходни искуства, линкови каде може да се прочита нешто (само од наше говорно подрачје)
 11. 5ko

  Зедов возачка! Каков автомобил да си купам?

  Земи некоја ефтина канта додека научиш да возиш, и памет во глава возачката сама не вози.
 12. 5ko

  Помош, софтверски проблеми и совети - III дел

  Ми требаат драјвери за веб камера media-tech модел МТ4012, дали знаете од каде можаам бесплатно да ги симнам. Го имам изгубено ЦД-то за инсталација а ми го форматираа лап-топот поради вируси.
 13. 5ko

  Помош, проблеми, прашања, совети...

  Ми требаат драјвери за веб камера media-tech модел МТ4012, дали знаете од каде можаам бесплатно да ги симнам. Го имам изгубено ЦД-то за инсталација а ми го форматираа лап-топот поради вируси.
 14. 5ko

  Оцени го аватарот на членот над тебе (Part 3)

  top! bravo..
 15. 5ko

  Помош: Вируси, црви и разни штетници

  За компјутери сум тотален лаик а компјутерот изгледа ми го нападнаа вируси и многу го успорија а некои страни на интернет и воопшто неможам да ги отворам како на пр. поштата на хотмаил, антивирусот ми детектира некои тројанци пробувам да ги скенирам оние места кои ги посочува, некои кои беа со...
 16. 5ko

  Помош, софтверски проблеми и совети - III дел

  За компјутери сум тотален лаик а компјутерот изгледа ми го нападнаа вируси и многу го успорија а некои страни на интернет и воопшто неможам да ги отворам како на пр. поштата на хотмаил, антивирусот ми детектира некои тројанци пробувам да ги скенирам оние места кои ги посочува, некои кои беа со...
 17. 5ko

  Предложете име?

  Овој предлог ми е најприфатлив ќе го ставам во најтесниот круг за одлучување. Ви благодарам на сите за предлозите многу ми помогнавте.
 18. 5ko

  Предложете име?

  Многу би ми помогнале во една одлука доколку би предложиле некое име за продавница за обувки. Корисно би ми било ако предлозите се сериозни и напишани на кирилица и на латиница (т.е. како се чита и како се пишува) со опис за неговото значење. Ви благодарам.
 19. 5ko

  Каков бизнис би започнале со 20.000 евра?

  Би ги инвестирал во добар инвестициски фонд.
 20. 5ko

  Регистрирање на фирма?

  Сакам да ги прашам добрите познавачи на законот за трговски друштва сега со едношалтерскиот систем колку кошта регистрација на ДООЕЛ и колку наплаќаат за таа услуга адвокатите и дали едно лице може да поседува две ДООЕЛ Фирми, а исто дали вработен во државна администрација може да стане...
На врв Bottom