Резултати од барањето

 1. humanoid

  Hi5 - најзабеганите ликови кои заслужуваат ремет!

  Ремет! А не педофилија, еротика и порнографски материјали! Ако ви врие крвта, напишете во google sex и уживајте со едната рака во панталоните а со другата на маусот. Сите мислења кои се поврзани со вашите сексуално-педофилски желби ќе бидат избришани.
 2. humanoid

  Hi5 - најзабеганите ликови кои заслужуваат ремет!

  И пак ќе потсетиме дека темата е за забегани ликови, а не разголени дунди и курви. Имате милиони еротски страници кај што можете да се насладувате и самозадоволувате.
 3. humanoid

  Најава за распарчување на Македонија

  Колку што можев да прочитам набрзина во дневниот печат, никаде немаше изјави со содржина која ја презентираш ти. Изјавија официјално дека ја подржуваат Македонија, дека се задоволни со напредокот на западен балкан, безбедноста на Косово... Ваква информација можеш да презентираш единствено ако...
 4. humanoid

  Се откажува откупот на македонското јагне.

  Не се нервирај многу vone. Човекот пишува ама и нему не му е јасно што пишува, такви се инструкциите од штабот :)
 5. humanoid

  Груевски сите државни тендери им ги даде на грците.

  :icon_lol: СДСМ во ваква младина не треба да се плаши за својата иднина :) И не само ти и твојата партија, ова се однесува на сите политички партии и нивните полтрони. Што е работа, слепи сте? Кои се тендерите кои се дадени на грците од страна на Груевски? Напиши ги подетално, па да може...
 6. humanoid

  Груевски сите државни тендери им ги даде на грците.

  Де малку поконкретно, кои тендери се во прашање па да може луѓето да дискутираат :) Ај наброј ги добрините на СДСМ ако сакаш?
 7. humanoid

  Бугари украле 2 мил. долари од банкомати во САД

  An Internet troll, or simply troll in Internet slang, is someone who posts controversial and usually irrelevant or off-topic messages in an online community, such as an online discussion forum, with the intention of baiting other users into an emotional response or to generally disrupt normal...
 8. humanoid

  Бугари украле 2 мил. долари од банкомати во САД

  Администраторите работат под инструкции на членовите. Администраторите се должни да внимаваат на мислењата и темите. Во случај некој од членовите екстремно да ги помине границите на културното однесување и почне со лични навреди кон друг член, пцуења, спамирање, администраторот или модераторот...
 9. humanoid

  Demonoid повторно on-line

  Уште еден кандидат за покана :)
 10. humanoid

  Бугари украле 2 мил. долари од банкомати во САД

  А темата беше? :)
 11. humanoid

  БОЈКОТ НА ГРЧКИТЕ (ГЕЈСКИТЕ) ПРОИЗВОДИ(ТЕЛИ) И УСЛУГИ!

  А Колку се италијаните? :) Ајде, ќе се броиме сега. :) Тепате празна слама во недоглед. Ако не сакаш бојкот, не бојкотирај. Едноставно е. Не знам каков синдром ќе беше ова. Да ти е страв да бојкотираш производи на земја која те гази и плука на секој чекор, земја која многумина ја...
 12. humanoid

  БОЈКОТ НА ГРЧКИТЕ (ГЕЈСКИТЕ) ПРОИЗВОДИ(ТЕЛИ) И УСЛУГИ!

  Аман од филозофирања :) Сакаш бојкотирај, сакаш не бојкотирај. Остави ги луѓето да се одлучат и да најдат начини како да бојкотираат. Темата е наменета за тоа. Македонија не е ни прва ни последна земја каде што се повикува на бојкот на нечии производи. Памтам од поодамна кога германците...
 13. humanoid

  Путин на млади години

  Си личи на мајка му :)
 14. humanoid

  БОЈКОТ НА ГРЧКИТЕ (ГЕЈСКИТЕ) ПРОИЗВОДИ(ТЕЛИ) И УСЛУГИ!

  Нема потреба од караници или расправии :) Јас цел живот ја бојкотирам грција и се што е нивно. Со времето многу луѓе ми се придружија и го прават истото. Постојат многу подобри и покреативни начини да се изрази протестот, отколку да се кршат коли. За секој вандализам ќе ве бркаат на сите...
 15. humanoid

  Груевски да излезе од глувчешка дупка

  А да излезеше СДСМ во комплетен состав- млади и стари, па да кажеше нешто во стил: Ја подржуваме изјавата на премиерот за непромена на името, ја подржуваме Македонија и македонскиот народ во зачувувањето на идентитетот. Во случај некој да посегне во името и нашиот идентитет (што самите ние го...
 16. humanoid

  Програма за download на видео клипови?

  За оние што користат firefox и имаат проблеми со симнување на видеа од youtube, google video... пробајте ја unplug екстензијата https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/2254
 17. humanoid

  Егзорцисти?

  Секоја земја би требало да има Егзорцисти, нема ништо лошо во тоа да постои таков човек на кого луѓето на кои им е потребна помош и веруваат во тоа, ке можат да му се обратат. Еве ви едно аудио парче за инспирација :) http://www.exorcism.ru Па сами пресудете дали треба да верувате :)
 18. humanoid

  Русија подготвена на војна поради Косово!

  Темата е сеуште: Русија подготвена на војна поради Косово Држете се до неа.
 19. humanoid

  Инфлација на порти!

  Инфлацијата во овој момент е светски проблем, не е само во Македонија. И многу побогати земји не можат да се извлечат од инфлацијата. Само еден направен погрешен чекор во корегирањето на инфлацијата може да доведе до уште поголема инфлација. Земете ја за пример Португалија која сеуште не може...
 20. humanoid

  ПРОТЕСТ ПРОТИВ МЕНУВАЊЕТО НА УСТАВНОТО ИМЕ! ВТОРНИК, 18:00, плоштад МАКЕДОНИЈА!

  Најдобро е да се посоветуваш со твоите политички тутори околу сите твои прашања :) Но не ги замарај луѓето кои се обидуваат да се борат за вистината и да ги сменат работите на подобро.
На врв Bottom