Резултати од барањето

 1. B

  Сакам да знам!

  А како да ја пресметам сумата што ќе ја поврат сигурно не го враќаат целиот ддв ..?!
 2. B

  Сакам да знам!

  Какво искуство имате со поврат на ддв од грција ?! Дали го враќаат во самата продавница или поголема процедура ?
 3. B

  Каде може да најдам? (Општи прашања)

  Помош . .предлог за добар карикатурист ?!
 4. B

  Каде може да најдам? (Општи прашања)

  Нема,некој што има видено не претпоставки :)
 5. B

  Каде може да најдам? (Општи прашања)

  кај може да најдам декоративна слама како онаа што ја користиме за подлога на велигденски јајца :) ?!?!
 6. B

  Сакам да знам!

  Што користите за симнување на музка од нет. ..мислам на збир песни не една по една
 7. B

  Каде може да најдам? (Општи прашања)

  Дали некој знае нормална фирма за испорака на пратка во исти ден а не за 72 часа не праќаме телиња до германија,туку обична пратка на растојание од 4-5 км
 8. B

  Фан клуб: Милан

  Одбраната денеска промаја од сите странии,незнаат кај тераат ,средина никаква и затоа нападот го нема нигде не ни стигна топка до таму
 9. B

  Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

  https://www.ebay.com/itm/SAMSUNG-EF-ZN980-Smart-Clear-View-Cover-Case-For-Galaxy-Note20-5G-3colors/233673290666?var=533359317006&hash=item36680373aa:g:eA4AAOSwWuxfLXRd Еве ја опцијата на ebay
 10. B

  Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

  Ваше мислење кој е подобар избор А41 или А51 ,гсм арена кажува дека А41 е понов модел Опцијата е дека А41 може да го земам со доплата од 4.000 ден. ,додека А51 со 9.000 ден
 11. B

  Фан клуб: Милан

  Несреќа е овој Тонали и онака не игра ништо џабе го ставаат само да се 11 на бројј
 12. B

  Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

  Мислење за самсунг С20 фе ?! Дали вреди за парите или што друго во тој ценовен ранг
 13. B

  Помош при избор на велосипед и останата опрема (цени, совети, споредби...)

  За рекреативни возење кеј,водно и некоја тура од 50-60 км. Полар каква рамка имаат кинеска исто ?!?
 14. B

  Помош при избор на велосипед и останата опрема (цени, совети, споредби...)

  http://toplife-bikes.com/product/top-life-29-alloy-frame-seat-tube-length-19-disc-brake-27-speed/ Мислење за овој велосипед и воопшто за маркава во однос на квалитет ?!
 15. B

  Општи вело муабети, прашања, совети

  Мислење за TRINX велосипедите ,во категорија на max,viper или малце подобри ?!
 16. B

  Препорака за велосипед

  Препорака за велосипед до 18.000 ?!
 17. B

  Помош - сакам да градам!

  Во хубо маркет со бетонско корито одлични се
 18. B

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Hankook е солидна гума со пристојна цена според мене иде фабрички со голф на пример
 19. B

  Трчање, Скопски Маратон и останати атлетски настани во Македонија

  Може линк од настанов ?! Да видам што е предизвикот
 20. B

  Кој е насловот на песнава? (Барам песна)

  Знае некој која е песнава ...Женски вокал рефренот иде нешто во стилот "соло,како да останам соло покрај тебе ваков убав....."
На врв Bottom