Резултати од барањето

 1. L

  Што ви пречи кај членот над вас ? (нема љутиш :))...

  Користењето на шмизла потези, 4 и 6 место ч и ш. И што пишува на латиница на македонски форум.
 2. L

  Greatest Hits 4 @ Metropolis Arena - 03.10.2009

  А денес колку е карта од Југотон? Ми се исплати да купам, или на врата фино лепо да си платам?
 3. L

  Драчево прераснува во град

  Јас сум драчевчанец од драчевска фамилија. ГОРД сум на тоа зошто знам точно од каде припаѓам, а не како некој од Центар или Аеродром што се дојдени од село близу Охрид со 30 жители население, а се маваат во гради дека се урбан народ. Драчево не се одвои во општина зошто и Пинтија ќе припадне под...
 4. L

  Редовен секс

  2 пати е мојата реална бројка, ама стресот и слободното време мењаат. Се случува помалку, има и повеќе :).
 5. L

  Најочајна понуда за секс која сте ја добиле :)

  Се изнасмеав на темава, ама не видов никој да напише дека легнал со понудата или не. Јас ја легнав девојката од соништата :) :) :) :) :). ВАШ РЕД
 6. L

  Рамноправност, ама сепак не...

  Па добро, ова е форум. Никој не ме знае. Јас сум СУПЕРМЕН, да си знаете сите. Ама вака бегаме од темата, а ако е за препукување, си имаме пп. Јас си кажав мое мислење, ама гледам дека на тебе ти е до заебавање. Ако имаш паметно да кажеш во врска со мојот пост, кажи. Реков дека рамноправност има...
 7. L

  Рамноправност, ама сепак не...

  Ама ти имаш 5000 мислења. Ај да видиме кој повеќе седел дома пред пц, а кој со малиот пенис си ја бркал работата.
 8. L

  Рамноправност, ама сепак не...

  Ако го кажуваш ова пред жена во реален свет, ќе бидеш 40 year old virgin. Прво, не се исти обврските што може да ги има жена и маж. Јас нема никогаш во живот да ми текне дека нема вц хартија(зборам за брак). Ни па дека имал некој близок роденден, слава итн.... Или дека фрижидерот е празен и...
 9. L

  Совет за членот над тебе !

  Да стави превез на едното око на аватарот :)
 10. L

  Без кондом сте - Што ќе правите?

  Не сум се оставил до сега без кондом, а ако ми се деси тоа незнам што би правел и како би реагирал. Едноставно не сум размислил на тоа прашање. Ама убаво е изгледа да си размислам.
 11. L

  Шмизли

  Јас обожавам шмизли. Тие се секогаш дотерани, стегнати, се грижат за физичкиот изглед. Мозокот им е малку поинаку од останатите девојки, ама затоа имаш две уши, од едно влегува-од друго излегува. Ако можеш да легнеш шмизла, поен повеќе за тебе.
 12. L

  Што мислите за LGBT популацијата?

  Како би реагирала кога дечко ти ќе ти каже дека сака маж?
 13. L

  Што мислите за LGBT популацијата?

  Море ние сме во тек. Тие што мрдаат од стандардот се оние кој што од немање друга работа, или искористување на животот во најглупата смисла, или па како што кажа леандра пичка у душа заради тоа што не му е сервирано се на тацна па сака да проба со секоја природа, жива и мртва да има секс, е тие...
 14. L

  Што мислите за LGBT популацијата?

  Добро бе луѓе. Прајте анализи до сабајле. Јас не се плашам од контакт со педери, ни па од нив, ги презирам за тоа што го претставуваат. Незнам зошто толку тешко го сфаќате ова. Значи последен пат: не е страв од педерите, него ПРЕЗИР према нив.
 15. L

  Што мислите за LGBT популацијата?

  Чекај малку. Од кај знаеш дека имам психички страв од педери? Дали постои воопшто такво нешто.....и дали имам јас таков страв, ти врска немаш.
 16. L

  Што мислите за LGBT популацијата?

  А што не се плашам од педерите? Сега што правиме. Ниеден жив човек не ме плаши. Значи не е физички страв. А психички не постои кај мене. Ај да ти кажам по мое. ПРЕЗИР од дното на душата и се она што го претставуваат и се она за што се залагаат.
 17. L

  Што мислите за LGBT популацијата?

  Епа леандра кој се хомофоби тогаш? Неможам да видам кај никого у душа дали е пичка или моча стоечки без проблем. Има некоја универзална дефиниција за хомофоб? Ама пази, убаво кажа и принц. Да се плашам од нив, пошто фобија е страв колку што знам.
 18. L

  Што мислите за LGBT популацијата?

  Убаво кажа. Од едноставна причина ги нејќам педерите. Жените-хомо ги нејќам зошто ми кратат на мене, аутоматски има една помалку за мене. А мажите зошто ми е гнасно и гадно за гледање. А заедно зошто го сквернават бракот во кој верувам цврсто.
 19. L

  Што мислите за LGBT популацијата?

  Ти беше таа што има дефиниција за хомофобите. Затоа ако имаш диплома по психологија, објасни ми ја болеста. Јас не сум знаел дека имам комплекси, ама со задоволство би прифатил секој совет само за да се излечам.
 20. L

  Што мислите за LGBT популацијата?

  Од што лечам комлекси ако можеш да ми објасниш.
На врв Bottom