Резултати од барањето

 1. GORAZDS

  Македонија - Унгарија [ 18.01.2014 - 16:00 часот ]

  Многу сме јакииииииии !!!....само да се степаме ке не испере....
 2. GORAZDS

  БиХ - Македонија | 08.09, недела 14.30 часот |

  Ај нека проба Перо да мавне лакт у босанска глава....не му бега гипс..
 3. GORAZDS

  БиХ - Македонија | 08.09, недела 14.30 часот |

  Шверцуваат Мујо и Хасо творови преку граница. Ги кријат у гепек ,под седишта,у тапацири ... Останува еден твор кој нема место никаде.. Мујо: -Хасо... каде да го сокријам творов ???... Хасо: -стави го во гаќи...ке поминеме на брзина.. Мујо: - не заебавај ....многу смрди ... Хасо: - ма нека...
 4. GORAZDS

  Maкедонија - Србија | 06.09, петок 21 часот |

  Леле...како би ја “утешил“ онаа со шајкачата....душичка..:sneaky:
 5. GORAZDS

  Maкедонија - Србија | 06.09, петок 21 часот |

  Дуда...Ало Белград.....имаме проблем :sneaky:
 6. GORAZDS

  Maкедонија - Србија | 06.09, петок 21 часот |

  На Дуда ке му влезе сосе муда вечерва....оној Боки ке пукне од љубомора..
 7. GORAZDS

  Maкедонија - Србија | 06.09, петок 21 часот |

  Србите стварно биле искрени пријатели со јужниот сосед.....губат као Грчка...
 8. GORAZDS

  Maкедонија - Србија | 06.09, петок 21 часот |

  Паметно....не ваљда џабе купив шлепер дијазепам...
 9. GORAZDS

  Maкедонија - Србија | 06.09, петок 21 часот |

  Илиевски гаран бил кај Кили на гости деновиве
 10. GORAZDS

  Maкедонија - Србија | 06.09, петок 21 часот |

  Перо ако вака гаѓа дупка у кревет.....тешко на жена му...
 11. GORAZDS

  Музика за време на секс

 12. GORAZDS

  Ракометната репрезентација на Македонија (мажи)

  Стално е лезет кога ке запалиш цигарче после добра прва партија ....
 13. GORAZDS

  Македонија - Белгија [22.03.2013 - 20:45 часот]

  Заебани биле белгијциве и многуууу педантни у игра ..е па другари и другарки ,дами и господа ...лујџе и прилепчани :sneaky:...кога се толку педантни не верувам дека ке им биде убаво да го изедат немиен вечерва ...
 14. GORAZDS

  СП Шпанија 1/8 финале: Германија - Македонија 20.01.2013 15:45ч

  ВАСИС ДАС !!!??? Дасис Кирто...внуко на Лазо звани ѓуле...фром Сент Николе...
 15. GORAZDS

  СП Шпанија 1/8 финале: Германија - Македонија 20.01.2013 15:45ч

  Абе не се дерете ке се збуни...
 16. GORAZDS

  СП Шпанија 1/8 финале: Германија - Македонија 20.01.2013 15:45ч

  Е сега готови се...чим почна да коментира внукот на Бранка Станковска наебале...
 17. GORAZDS

  СП Шпанија 1/8 финале: Германија - Македонија 20.01.2013 15:45ч

  Прв гол тек во осма минута...ај нека е со лесно....за малку ке фрлев чаша вода на екран..
 18. GORAZDS

  СП Шпанија 2013: Македонија - Данска 18.01.2013 20:15 часот

  Стави си ТВ у купатило..поубаво ке се истрљаш..
 19. GORAZDS

  СП Шпанија 2013: Македонија - Данска 18.01.2013 20:15 часот

  Абе ги тепавме прво полувреме...сега може само нерешено да биде,кој ги ебе....
На врв Bottom