Резултати од барањето

 1. [Ra]

  Економски факултет- Штип

  Вака сега, ќе ве замолам за некој совет како да постапам во мојата ситуација. Студирам на економски и минатата недела на предавањето по Основи на економија се заборавивме малку во муабетот со колегата до мене и професорот гоизбрка од час, т.е го избрка од сите наредни часови од семетарот по...
 2. [Ra]

  Паднат хелихоптер во Струмичко

  Познати ли се идентитетите на загинатите? За пилотот се зборува дека е мојот комшија Драги Мицев :/
 3. [Ra]

  Barclays Premier League Season 2012-2013

  Да бе да, сам бокс си удри
 4. [Ra]

  Barclays Premier League Season 2012-2013

  На лајвскор го пратеше натрпеварот?
 5. [Ra]

  Barclays Premier League Season 2012-2013

  Не победија без помош на судиите, победија со одмагање од страна на судиите
 6. [Ra]

  Дај му дијагноза на членот над тебе

  Повеќе рок, помалку хип хоп :D
 7. [Ra]

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Андерсон :D
 8. [Ra]

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Брз е Андерсон
 9. [Ra]

  Оценете ја сликата на членот над вас.

  5/5 за магарето :D
 10. [Ra]

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

 11. [Ra]

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Да ги исшутира
 12. [Ra]

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Сакаш друг линк, се шегувам :D Најважно е што победи Јунајтед, Трајко ли шутирал, Петко ли не е важно :D
 13. [Ra]

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  BITCH PLEASE
 14. [Ra]

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Во врска со пеналот сношти, најдобро ќе беше Сколс да ја опнеше :D
 15. [Ra]

  Galaxy S3 vs HTC One X

  Ова ми е дилема последната недела, незнам за кој да се одчучам. Дизајнот на ХТЦ ми е многу подобар, а некои перформанси на S3 се подобри и сега сум збунет. Денес го "малтретирав" S3 и некако не ми е нај нај. Очекувам ХТЦ повеќе да ми легне на раката :)
 16. [Ra]

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Да направам една моја анализа околу играта на играчите на Јунајтед денеска Lindegaard - Немаше премногу работа а таа што ја имаше ја изработи без паника (која е присутна кај Де геа во последно време) Rafael - Изигра добро, намести некои добри долги пасови, добро центрираше и не беше лош во...
 17. [Ra]

  Имаш 100 канали, немаш што да гледаш

  Па кога пуштате само Сител и Канал 5 нормално дека нема шо да се гледа :/
 18. [Ra]

  Изгубен телефон, изгубен ИМЕИ

  Кога го отвараш телефонот одпозади каде му е батеријата, го имаш ИМЕИ на едно место а така без телефон мислам дека неможеш да го најдеш ИМЕИ
 19. [Ra]

  Брзина на пишување

  Клавир да не свираш случајно :D
 20. [Ra]

  Брзина на пишување

  U mad? :D
На врв Bottom