Резултати од барањето

 1. Mad_Coko

  Фан Клуб: Арсенал

  ke gi ebeme na Emirati
 2. Mad_Coko

  Фан Клуб: Арсенал

  Arsenal bese ocaj, terenot bese ocaj, sudijata ocaj, uber dosadna utakmica so slag na tortata uste da izgubat vo posledna minuta.(y)
 3. Mad_Coko

  Фан Клуб: Арсенал

  mnogu od igracive nemaat iskustvo vo LS, toa se pokaza vo prvo poluvreme.
 4. Mad_Coko

  UEFA Champions League - Season 2023/24

  е сега го подрече, во второ ќе биде директен кривец за два примени гола
 5. Mad_Coko

  Premier League - 2023/2024

  види го Ајер се сопна од воздухот :tapp:
 6. Mad_Coko

  Фан Клуб: Арсенал

  Раја да брани дома, а Рамсдел на гости и решен проблем
 7. Mad_Coko

  Premier League - 2023/2024

  и шо оти правиш споредби кој тренер колку титули освоил, шо се обидуваш да докажеш не ми е јасно? Еве ти една споредба Клоп има ист број на ПЛ титули во 9 години како тренер на ЛИВЕРПУЛ, колку Раниери што има ПЛ титули за 2 години ко тренер на Лестер. И воа го прави Клоп=Раниери, а реално Клоп...
 8. Mad_Coko

  Premier League - 2023/2024

  изморен сум бу ху ху, од мочка се правени денешниве тренери Ферги и Венгер по 30 години беа тренери без престан.
 9. Mad_Coko

  La Liga Santander 2023/24

  блицкриг
 10. Mad_Coko

  Фан Клуб: Арсенал

  КАРИИИИМ!!!!
 11. Mad_Coko

  Premier League - 2023/2024

  Лани уште сите мислеа дека сме ташаци и играа поотворен фудбал мислејќи дека ќе можат да не тепаат, сега 80% од тимовите бункер ни играат и чекаат на контра, Сака го чуваат по 3ца, Мартинели нема простор да втрчува, средниот ред е реформиран и нефункционален во напад поради чудната поставност на...
 12. Mad_Coko

  Фан Клуб: Арсенал

  Да беа достапни Томијасу и Хаверц или Парти ништо немаше да направи Вест Хем, ниваната тактика е иста со години назад, се бранат со 11 луѓе и чекај на контри или некој прекин/корнер за гол да постигнат. За да им парираш на ваквите тимови, односно да им држиш посед и кога ќе изгубиш топка одма да...
 13. Mad_Coko

  Фан Клуб: Арсенал

  Trosard i martineli sekoja akcija ja poebaa
 14. Mad_Coko

  Premier League - 2023/2024

  ne znam tuka so e sporno, topka gledas li pred linijata, NE, epa kako go priznavas golot wtf
 15. Mad_Coko

  Premier League - 2023/2024

  да му ебам мајката, втор пат истово срање се случува, со 500 камери на стадион и технологии не можат да видат топката дали е излезена.:facepalm:
 16. Mad_Coko

  Фан Клуб: Арсенал

  Летово братов беше во Лондон ми зема муниција од арморито во вредност од 190 фунти, доста е за годинава. :D
 17. Mad_Coko

  Premier League - 2023/2024

  @cholismo шо ќе кажеш за перформансов на твоите омилени Вила, Мартинез и Дон Емери? :D
 18. Mad_Coko

  Premier League - 2023/2024

  Овој МекГин сезонава е во топ5 играчи од средниот ред, али многу е грд и има конституција ко орангутан па никој не го сфаќа сериозно.
 19. Mad_Coko

  Premier League - 2023/2024

  ТАА е најдобриот бек шо некогаш заиграл фудбал!
 20. Mad_Coko

  Premier League - 2023/2024

  тешки глупости, значи играчиве и тренерите не смеат да покажат никаква емоција, одма жолт ќе добијат. 1702837903 и како може така да му даде два жолти, за иста работа протестира.:sick:
На врв Bottom