Резултати од барањето

 1. Nikolic

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  Јас сум повеке за во Еспресо да одиме,кај што ке има околу 30-40 мадридисти,не сум бил до сега ама ми имат кажувано дека има доста добра атмосфера.Јас и Шурикен ке одиме во среда таму,па ако има уште некој за,бујрум
 2. Nikolic

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  Момци барам друштво за вечер во Еспресо,му се оди на некој ?
 3. Nikolic

  Фан клуб - РК Металург

  Kaj mozam da najdam karti za Metalurg-Zagreb ?
 4. Nikolic

  Помош и совети

  Mi treba pomos so igrata Virtua Tennis 4.Sakam da igram online no mi bara product key.Dali nekoj go ima slucajno toj product key ?
 5. Nikolic

  Дежурна Ординација! #2

  Im objasniv vo ambulantata deka ne sum od Skopje i deka nemozam odma da go donesam toa sto go baraat,tie mi rekoa deka nemozat nisto da mi pomognat,pa zatoa morav da prespijam edna vecer so toa vo uvoto a naredniot den se vrativ vo Strumica i mi ja izvadija.Fala vi na site sto se obidovte da...
 6. Nikolic

  Дежурна Ординација! #2

  Problemot e so sum od Strumica a momentalno sum vo Skopje i pregi bev vo bolnica mi pobaraa zdrastvena kniska i upat koi mi se vo Strumica.
 7. Nikolic

  Дежурна Ординација! #2

  I so ti e sega ova? Ako znaes da pomognes pomogni ako ne ostavi na tie sto mozat
 8. Nikolic

  Дежурна Ординација! #2

  Znaci vaka,denes polagav so magnetna bubica i sega nemozam da ja izvadam mi stoi vnatre vo uvoto.Kolku moze da bide stetno ako mi stoi vnatre do utre ?
 9. Nikolic

  Фан клуб: Реал Мадрид

  Аматери...
 10. Nikolic

  Фан клуб: Реал Мадрид

  Не сакам да во секоја ситуација да барам теорија на заговор,ама не е ли чудно шо пред 1 месец во сите весници во Шпанија имаше статии како шпанското првенство е како шкотското,со само 2 екипи и наеднаш после тоа,во првите 4 кола Реал и Барса кискаат по два натпревари...? Не викам дека не е...
 11. Nikolic

  Фан клуб: Реал Мадрид

  Првиот беше чист жолт,а вториот немаше ни Ж од жолт...падна во шеснаесетникот ама ни проба да одглуми нешто ни пак се бунеше кај судијата...судијата не ни дочека да дојде до такво нешто,само што падна Марсело веднаш му даде црвен --- надополнето: Sep 15, 2011 3:19 PM ---...
 12. Nikolic

  Фан клуб: Реал Мадрид

  Фала на информацијата ама веке уплатив :)
 13. Nikolic

  Фан клуб: Реал Мадрид

  У пич*у матер,денес беше краен рок....
 14. Nikolic

  Фан клуб: Реал Мадрид

  http://gong.bg/view_article.php?article_id=220499
 15. Nikolic

  Фан клуб: Реал Мадрид

  Се знаат официјалните бројки на дресовите за оваа година ?
 16. Nikolic

  Топ 100 ретардирани Facebook статуси, квизови, групи...

  Оваа ја избркаа од школото кај шо работеше,му се пуштала на еден ученик :)
 17. Nikolic

  Црн Хумор

  Што последно му поминало на Тоше Проески низ главата? -Карбораторот
 18. Nikolic

  Фан клуб: Реал Мадрид

  Срекен роденден Лео Меси,ГОЛЕМ ДА ПОРАСНАШ :)
 19. Nikolic

  Фан клуб: Реал Мадрид

  Њу дајмонд бој ? :D
 20. Nikolic

  Фан клуб: Реал Мадрид

  Не благодарам
На врв Bottom