Резултати од барањето

 1. D

  PayPal (официјална тема)

  Здраво на сите нов сум во пејпал сферата успеав преку другар што живее во странство да отвори пејпал на негово име (седиште Дубаи) ако може некои од поискусните членови да ми одговори на следниве прашања - Дали треба да се плаќа данок во Дубаи или во Македонија (сакам да продавам облека на ибеј...
 2. D

  Бувљак - најдобар улов

  Врати 2/3 страни другар имаат појаснето за локацијата, има луѓе многу (конкретно во вторник и петок). Недела имам отидено нема народ.Прашање дали знаете каде се наоѓа и дали работи кумановскиот бувљак?
 3. D

  Куманово, кумановци, кумановки

  Прашање до кумановци - Дали постои уште бувљак пазар кај вас, ако постои каде се наоѓа, кои денови работат и од колку до колку? Фала ви однапред
 4. D

  PayPal (официјална тема)

  I sega shto se deshava nema nekoi novosti vo vrska so toa dali mozham na Makedonskiot Paypal da kupuvam i da prodavam ?
 5. D

  C/C++

  Fala ti mnogu goleam rabota mi zavrsi :D
 6. D

  C/C++

  ne e za na fakultet za sredno e inace fala :D --- надополнето: 23 мај 2013 во 10:11 --- koj znak da smenam izvini vaka ?
 7. D

  C/C++

  ko moze da mi pomognes ova mi treba za po informatika za povisoka ocenka a ja ne go vladeam bas C++ znaci vaka soberi gi elementite na dve ednodimenzionalni nizi soodvetno. Taka e prasanjeto i ako moze da mi dades odgovor do 11:00. Fala odnapred :)
 8. D

  Ako moze da mi pomognes ova mi treba za po informatika za povisoka ocenka a ja ne go vladeam bas...

  Ako moze da mi pomognes ova mi treba za po informatika za povisoka ocenka a ja ne go vladeam bas C++ znaci vaka soberi gi elementite na dve ednodimenzionalni nizi soodvetno. Taka e prasanjeto i ako moze da mi dades odgovor do 11:00. Fala odnapred :)
На врв Bottom