Резултати од барањето

 1. Mojso

  Kajgana Song Contest #276 - Game Theme Music

 2. Mojso

  Формула 1 - сезона 2023

  Пошто реално колата е тиња можеби?
 3. Mojso

  NBA 2023/24

  И Данкан...заеби што викаат тие официјални статистики :)
 4. Mojso

  NBA 2023/24

  Озбилно ?
 5. Mojso

  Premier League - 2023/2024

  @KaWa кажи на која наредно ќе одиш, да ја пишам 4+ :ROFLMAO:
 6. Mojso

  Формула 1 - сезона 2023

  Пошто црнецот нема победа последниве 2 години, ми текна да пребарам низ Ферари историја дали имаат човек што возел за нив (барем една сезона), а немал победа за нив. Во последниве 50 години, само 3ца не успеале. Јохансон (85'-86'); Прост (91') и некое пичлеме за кое прв пат слушам Иван Капели...
 7. Mojso

  Формула 1 - сезона 2023

  Уште да имаше некој во Ферари што знае да го искористи тоа
 8. Mojso

  Формула 1 - сезона 2023

  Со таа среќа што ја има, ништо чудно да се дофати и до титула со Ферари.
 9. Mojso

  Фан Клуб: Арсенал

  Поарно вакви „драми“ него ли само нажалени фаци после секој медиокритет.
 10. Mojso

  Kajgana Song Contest #273 - Најзимска песна

 11. Mojso

  NBA 2023/24

  Нека кажи што стварно мисли тоа мрсулот. Не му фали одбрана. Му фали да можат да маваат, клоцаат, тепаат. Му фалат стари правила. А во однос на одбраната во НБА, одамна има и самиот Лука кажано дека е тиња 1706344108 Иначе расизмот е на најако пуштен кај ликови како Серло Пирс и остали...
 12. Mojso

  NBA 2023/24

  Овој дел и ја сакам да го користам како аргумент ама е малку безвезен да го спомнуваш за Шек. Колку што знам, ниту едно правило не е сменето контра Шек, напротив, го “регулираа“ хек-а-шекот, што според мене беше тотално легитимна тактика ама нема везе. Башка и тоа што некој форсирал промена на...
 13. Mojso

  NBA 2023/24

  Емто со правилата од Шек ерата, каде пола од фауловите над Шек не ги свиреа.
 14. Mojso

  Kajgana Song Contest #271 - Државни химни

  Косово признаено е ? :cautious:
 15. Mojso

  Kajgana Song Contest #271 - Државни химни

 16. Mojso

  Kajgana Song Contest #269 - ГЛАСАЊЕ

  MC Hammer има 3 гласа а Wu Tang само 1 :tapp: 1703895910 Аууу Juicy исто колку Can't touch this ... па вие не сте нормални :ROFLMAO::ROFLMAO:
На врв Bottom