Резултати од барањето

 1. Хоуп

  Тактики за заведување

  Како бе голтарки? Стан си уплатил и сега наеднаш голтарки станале тие без кола? Пред да уплатиш што беше? И како ќе ти бара жити се кола и пари, а ќе ти биде женска или жена? Немаш капацитет да ја запознаеш и процениш пред да влезеш во врска со неа?
 2. Хоуп

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Не знам шо се дешава во Прилеп, ама денес стварно беше претерано колку луѓе поминаа по маси за питачење. Значи градов ви е рекордер, имате институции? Кафе плаќаш 70 и бог знае колку десетденарки на тие зошто незгодно ти е, ти седи над глава, те убедува, па жити ова жити она кај што боли...
 3. Хоуп

  Тактики за заведување

  Тактики за Очајна се да немаш мобилен, да немаш контакт со светот, да имаш многу пари и имотни листови од катастар за неколку куќи.
 4. Хоуп

  Тактики за заведување

  Реално, џабе тактики ако ни пијан емигрант од мексико не би сакал да ти го стави ко што кажа за мене дечково што не напушти кога видел слика од мене :ROFLMAO:
 5. Хоуп

  Тактики за заведување

  Прво слика да видиме што маче е па после ќе видиме со тактикиве...
 6. Хоуп

  Тактики за заведување

  Не знам навистина, ваљда ќе се правам дека не постои. Па ќе се согласуваш со секое нејзино мислење, ќе ја поддржуваш во се, ќе бидеш со неа и во озбилни и во избегани теми, ќе ја браниш од волците што сакаат да ја распарчат, ќе се бориш за неа со сите сили, нон стоп ќе бидеш онлајн за неа, ќе...
 7. Хоуп

  Тактики за заведување

  Мала право срце си, сакаш јас да бидам инфаркт вечер да те опалам? хехехе
 8. Хоуп

  Red flags кај партнер или партнерка

  Паааа 90%. 1708439656 Првите 1000 пораки не се, нормала, стандард, ама после...
 9. Хоуп

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Која мизерија луѓе... Не беше сега ова, летово беше, ама кога ќе се спомне куче скитник нападнало и одма на ова ми текнува и како луѓето ги испревртуваат приказните. Зема еден дечко сендвич од една сендвичара и носот не го крена од мобилен може 20 метри како одеше така. Таму карши еден полн...
 10. Хоуп

  Ливадарки

  А замисли лепо се средиме, документи средени, изјави, докази, се што бараат во министерство за иновации, го носиме владе и птицата начешлани, облечени ко за велигден, да објаснат се за поимот и да се случи таа што одлучува да е баш ливадарка??
 11. Хоуп

  Ливадарки

  На некој начин смешно е зошто форумов и темите што ги правиме муабет несакајќи како ќе ти се провнат во секојдневие, затоа и сама се се насмеав после што ми текна тоа ливадарка. Ајде па може ќе го патентираме изразов и тренд ќе стане светски. Како инфлуенсерки, нашето ливадарки.
 12. Хоуп

  Со кој од познатите фаци би сакале да имате секс?

  Го враќам Дарвин на листата, видов претходна утакмица како забива... Џабе сте само љубоморни :rolleyes:
 13. Хоуп

  Ливадарки

  Јас вчера шетав во парк и гледам една познаничка го шета кучето и застана здраво здраво како си што правиш и вика еве исто секој ден со Бони мој (кучето) и така. Околу 37 години има и како знам јас освен Бони друг нема. И во себе си викам ахам сакаш да кажеш ливадарка. После сама си се смеев....
 14. Хоуп

  Тактики за заведување

  Стеснати и мали зеници можат да значат и дека дотичниот се дрогира, не не ставај во заблуда да мислиме дека е заинтересиран, а тој предозиран.
 15. Хоуп

  Тактики за заведување

  Абе нека ве смеат ама малце нешто нека има врска со темата. Знаеш дека сите теми овде се пола со зафрканции и колку толерирам и колку бришам офтопици без опомени и нешто ајде оставам, ама три страни муабети за сосема седми нешта па птицо моја не е фер спрема мене така? Земи малце контрола ипак...
 16. Хоуп

  Тактики за заведување

  @TaftaCrew не сум јас босот таму, не знам шо се десило. Пишувај си тактики де не се нервирај. @PticaSelica птицо моја, татко ти сигурно бил терорист штом направил бомба ко тебе хехехехе. Што ако го задевам?
 17. Хоуп

  Тактики за заведување

  70 мислења оф топик. После овој пост ќе делам казнени. Муабети правете си во пораки, тука држете се до темата, ако се знае и воопшто која е... Отворете една тема за @TaftaCrew и неговите авантури па таму другар пишувај што се не да не речам испоеба по белиот свет. Остави не нас загорените да се...
 18. Хоуп

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Лапнав 5ка на лото-2 500 денари. Се појавија и другарите од основно. Да прашале како сум. И роднини што ме блокирале на фб. Класната ме побара за пријател, другарка што ме откачи кога се омажи пред 10 години ме вика на кафе. Комшиите збор што не сме размениле од кога сме вселени, наеднаш добар...
 19. Хоуп

  Red flags кај партнер или партнерка

  И намерно или ненамерно да го закачнам нешто и да се навреди и да ми плаче после секој ден, секоја минута и секој момент за тоа... Да седам во кино и да ми плаче и да жали, да јадеме пица и да плаче и таму, да спијам и да ми пишува реферати со тоа истото па истото... И пак утредента плачки... А...
На врв Bottom