Резултати од барањето

 1. bucio

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Знам како човек во три потези можи да ми скрши рака, дланка, рамено, и обратно шо не е толку важно. И затоа сум скромен скромен многу затоа што знам колку многу е ранливо човечкото тело. А за моите 115 кила сум силен брз рефлексен, ама сепак ми е интересно самите движења на две човечки тела како...
 2. bucio

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Ги знаеш тие гаќите танга со лавчето и сонцето од Кутлеш шо беа, такви ќе носеше комуњарката само не успеав да ги најдам. Заврши шарена револуција таа се промажи ја вработија државно и завршија нашите секс средби. Сега има нова студентка само такви гаќи сеуште не можам да најдам :icon_lol...
 3. bucio

  Колку си ја сакате работата?

  Две работи работам, првата е денски продажба луѓе гужви и проблеми, тука сум газда, втората е навечер тука немам комнтакти со луѓе, двете ги сакам и сум трудољубив, планирам и трето нешто да работам, само зависи како ќе излези финансискиот план.
 4. bucio

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Гад демет сакам да бидам Дан Близериан, не можам да гледам повеќе Џо Роган подкаст, покрај сите работи Близериан е суперителегетен :icon_lol:.
 5. bucio

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

 6. bucio

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Фајтерско тело правам,ама стомаков тешко се кини, во рамената и газот сум камен, ама стомакот тешко оди. Горе гардот е со раце (бокс, кикокс,џудо),ама долу е нозе, нозете напред (џиу џитсу)... Долу поминување гард најзаебано треба буквално главата под газот да поминиза да му поминеш нозете...
 7. bucio

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Роднини читале на фејсбук и да не имаат трауми :icon_lol:, па ајде тука :icon_lol:. Дури беше ВМРО на власт имаше големи мафијаши страшна работа, ја изгуби властта после квичеа, не биле толку многу јаки. Сега да видам ти пријателе како ќе се покажиш, ако не квичиш имаш темане од мене, ама...
 8. bucio

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Полгазо лесна му земја танцува...
 9. bucio

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Газ стопанкин...
 10. bucio

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Добив комплимент од женска личност најебачко ми било кимоното хахах. Одговорив добро, од Јапонија е порачано ако не најдобро, во топ три најдобри во светот за таа намена е. А ме обричија добро и шпедиции и царини и шипинг за него... 1581615541
 11. bucio

  Група B (CZE, MKD, AUT, UKR) - Виена

  Дајте бе стрим на работа сум немам телевизор хахах.
 12. bucio

  Генерална тема за ЕП 2020 (9 јануари - 26 јануари)

  Стрим од Телма или други да гледам ракомет на работа?
 13. bucio

  ТОП 100 Најдобри филмови од декадата 2010-2019 (ПРЕДЛОЗИ)

  The Work (2017) Shutter Island True Grit The Witch Sicario
 14. bucio

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Ми го дадоа пазарот да го чувам, само навечер, двајца сме и не се гледаме, една ден тој една ден јас. Колегата побудала од мене, гулабар е гулаби фаќал ииз пазар, така ми кажуваат тезгаџииве, и само чепка во тоа камерите, ја свртил однопаку таа кај главната капија, кога гледам вуспич сликава...
 15. bucio

  Претседателски избори во Америка (2016): Трамп vs. Клинтон

  Нека дојди јас на рецесијата пари ќе правам :icon_lol:.
 16. bucio

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Ча прам порно сајтој сас Вордпрес.
 17. bucio

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Lead motherfucker lead. Dont forget to lead...
 18. bucio

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Има една изрека стара прилепска: Кај шо се вади лебо куро не се вади, и ова ебачиве американски така викаат. Последна ден на објектов од утре сум во друг објект. Во тетраткава за забелешки колегава и честита име на колешкава со апсолутно бета мажјак однесување и и изразува љубов, а оваа му...
 19. bucio

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Види вака ја земам мојата природна смисла за хумор и ја зголемувам за десет пати, постојат техники за тоа кои ги имам научено. Немам потреба да се трујам со дрога или алкохол за да се чувтвувам убаво, смеењето ти е природен хај, најдобро и плус беспатно е. А и сакам работи кои што се бесплатни...
 20. bucio

  ЗЕМЈОТРЕС!

На врв Bottom