Резултати од барањето

 1. TheGeneral

  Повреди на колена, совети, прашања..

  Има ли некој овде искуство со интервенција со артроскопија? Ако сака нека ме контактира, ми требат совети, фала. :)
 2. TheGeneral

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Христос се роди! Среќни божиќни празници на сите! Ус пат и среќна нова година, да се радуваме на ного титули! :) Кими, како се малите? Тренират ли? Учат ли? :) Ние уште тренираме, уште учиме, ама веќе тргнааме накај Манчестер, накај центаро на свето, ај ти нели идаш со нас? :) А можно е и да...
 3. TheGeneral

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Ајде Нани срце, покажи дека можеш да направеш разлика и пресврт у кариера! Утакмицата е твоја! :)
 4. TheGeneral

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Утре Велес брате, у The End. И ти и Deno^ газенцата да си јадете! :)
 5. TheGeneral

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Фросе, дај жити се ако има некоја анимација од моменто при првио гол коо Керик извози тројца од Виган у секунда, јас ќе пробам да га најдам таа сликата со газот, ма да мислам оти нее сечена, толко ти е била среќата. :)
 6. TheGeneral

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Дури незнам кој да изберам играч на утакмицата, ама ного е жално да кажеш дека Керик беше дупка коо беше професор... да кажеш дека Велбек беше дрво, а беше најзабележителен... да кажеш дека Гигс беше старец коо беше Брзиот воз... да кажеш дека Чичарито е дебелар коо е роден у шеснајсетник на раб...
 7. TheGeneral

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Хахахахахаха... тие трујца шо го пратеа Керик у акцијата за голо, сите реклами ги собераа! :) хахахахаха.... Paul Scholes still score goals! :)
 8. TheGeneral

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Велбек повеќе се исплаши отколко шо изглуми. За тва и падна. Сепак, Господ гледа. :)
 9. TheGeneral

  Поранешен војник на УЧК раскажува за вадењето органи во Косово

  Добро бе, кој кур се замарате со такви работи? Тва тука е еднакво на политика. Шо му давате значање на тој си Dardan-ia? И на другите шишкебапи как него? Дискутирајте си меѓу вас и учејте ја таа модерна историја за вас. Не му дозволувајте на еден исти таков тип еднаков на сите тие шо ги...
 10. TheGeneral

  Одржан втор конгрес на магија во Скопје + писмо до јавноста

  Интересна тема за дискусија! :)
 11. TheGeneral

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Јас мислам оти ние ќе се сликаме со неа, нели за новата сезона се сликаме со титулите од лани, епа таа е нашата, и вазната на РВП за најдобар стрелец! :icon_lol: Туку, Ферги денеска 1000ка. Немам шо повеќе да коментирам за него. Треба да седнам да учам нови супериорни зборови па да ги ставам...
 12. TheGeneral

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Баш ме занима колко топки ќе стават пред првио ред, и дали ќе га извадат таа големата тепсија (к.шилд) :icon_lol:
 13. TheGeneral

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Точно е, така не бива да се докаже. Треба да одеме сите заедно да гледаме мирно утакмица и да коментираме за секоја ситуација. Јас дури се осеќам как изрод шо само јас нон-стоп го критикувам Нани тука и чат-пат некој друг как мене, ама нее имало утакмица да гледам у друштво со фанови на...
 14. TheGeneral

  Фан Клуб: Арсенал

  Ај честито, точно е! Ќе има саа кој да ви дава дојави и дресове со потписе! :) Се зафркавам, баш ми е мило шо наше дете потпиша за таков голем клуб, со среќа нека му е! :)
 15. TheGeneral

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Јунајтед, Шалке, Ајакс, Селтик! Ама шо нема шанси така да биде, нема! :)
 16. TheGeneral

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Гледам ного шпекулации има за Нани, а тука никој ништо нее спомнал. Manchester United winger Luis Nani wants a £5milion payoff to leave Old Trafford! Фросе, ти си разузнавач, шо има? :)
 17. TheGeneral

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Кој ташак е Ферги значи :) текна му у моменто 4 недели и толко кажува, нека пишат глупавите новинааре сега. Само им мрсе сметките на другите менаџеере, дали да го чекат или да не го чекат Руни. Ќе му помине не как на кутре, как на вол! :)
 18. TheGeneral

  Што се крие во мистериозниот пакет стар 100 години?

  Не дупи, брзо го отворија, после 40мин. Шо сакаш ти, ела, отвори го, и оди си. Таа принцеза/кралица шо е там не е дојдела за да си оде, сфаќаш?! Некои особи сигурно и живото се го даделе за тај плик, и се чекало нетрпеливо. Ама таа е Македонската - тролат, глупости, курци-палци, нека го отворат...
 19. TheGeneral

  Што се крие во мистериозниот пакет стар 100 години?

  Как прво која е таа Crazy in Love па да има она кралски шамии и шалови за да може да ги замота?! Шо знаеш ти за тој „некој си“ шо ги ставил тие работи у плико, и дали уствари знаеш дека он ги ставил? И шо прочита од документите там шо ги извадија? Допрва ќе се дознава шо тајни и шо точно има...
 20. TheGeneral

  Ми зема збооро, ибати ногата шо га има. Осеќам нема да можат да го сопрат од трчане. :)

  Ми зема збооро, ибати ногата шо га има. Осеќам нема да можат да го сопрат од трчане. :)
На врв Bottom