Резултати од барањето

 1. R

  Blackview

  Листајќи низ анхоч наидов на интересни мобилни телефони. Blackview кинеска фирма, но има добри спецификации и добра цена. Правев моабет со продавач од анхоч ми кажа дека тие мобилни телефони имаат делови од други производители како Самсунг, камерата од Сони нешто од ХТЦ итн. Се мислам да си...
 2. R

  Руски Јазик

  Незнам дали има ваква тема, неможам да најдам. Во последно време ми треба се повеќе Рускиот јазик. Поради работа и други активности немам многу време за посета на курсеви. Дали знаете некоја програма, независно дали е бесплатна или се плаќа, која помага при изучување на Рускиот?
 3. R

  Шпедиција

  Здраво сакам да прашам дали некој знае некоја поголема шпедиција од Белград или Нови Сад. И дали имал искуство со таквии. Незнаев каде да ја ставам темата, затоа ја ставив тука.
 4. R

  Проблем со звукот

  Имам проблем со збукот на компјутерот, поточно кога слушам на јутјуб се прават паузи од 4-5 секунди и пак продолжува нормално. Дали знаете некое решение?
 5. R

  Боксерска вреќа

  Здраво, незнам дали има ваква тема јас не најдов, ако има слободно бришете ја. Сакам да си купам боксерска вреќа онака за дома и да си вежбам на неа. Некои совети да ми дадете во врска. И дали овие производи се квалитетни? Не сум упатен многу во овие работи. http://pride.mk/ планирам од тука...
 6. R

  Оргинал?

  Планирам да кумап телефон Галакси С4, па најдов само телефон за 23,000 денари. Сакам да прашам дали овој телефон е оргинал или не? Многу ме збуни цената, затоа што да земам С4 на претплата ми доаѓа околу 30,000 а тука само телефон е 23,000. http://ledikom.mk/mobilen.php?id=326&cid=7 Плус има и...
 7. R

  Одземање коли

  Пред некој ден добив информација дека ако качиш некого во кола, полиција може да ти ја одземе под изговор дека вршиш транспорт за пари. Дали има некој искуство со ова? Искрено да проба да ми одземе кола под овој изговор, сигурно ќе добијам кривична за напад на службено лице.
На врв Bottom