Резултати од барањето

  1. Incognite

    Легалност на внесување на македонски град како мапа за видео игра

    Се извинувам ако ви се чини малце чудна темава, дека е за видео игри, но ми треба мислење од правни лица, оти барав на неколку македонски портали, но сето тоа беше безуспешно. Би се консултирал лично со правно лице во Македонија, но моментално сум вон државата. Ме интересира колку е законски...
На врв Bottom