Резултати од барањето

  1. kral4eto

    Football Manager Handheld 2012

    Гледав гледав и не видов тема за Football Manager Handheld 2012 Па да ја креирам. Инаку ова е истата FM само оваа е за Android. Тука ќе си пишуваме успеси ова она (не ме бива за почнување теми упм :( ) инаку играта не е бесплатна ако сакате да ја симнете од Android market но ја има на piratebay...
На врв Bottom