Резултати од барањето

 1. G

  Easypic V7

  Здраво, ако може некој да ми помогне како можам да го активирам LCD дисплејот, најдам hex фајл на интернет и го активирам преку microsuit и не се прикажува ништо на екранот, немам искуство со ова па би сакал да почнам.
 2. G

  Споредба на маус Zowie

  Некој ако може да ми објасни што е разликата помеѓу FK1, FK2, EC1, EC2
 3. G

  Предлог маус за ЦСГО? (CS:GO)

  Да предложите некој маус да е до 1000-1200 денара? Знам дека нема нешто многу избор ама земав еден од 1300 денара, почна да ме заебава левиот клик, кога стиснам или ќе изреагира 2 пати или нема ништо да изреагира..
 4. G

  Huawei P20 Pro

  Мислење за овој телефон?
 5. G

  Слушалки

  Кои слушалки се подобро бежични (Wireless) или жични (Wired) ? Предности и мани.
 6. G

  Ledikom

  Колку е сигурно да се земе телефон од ледиком и зошто се толку пониски цените???
 7. G

  Споредба

  Кој телефон според вас е подобар Iphone 8+ ili Iphone X?
 8. G

  Препорака за монитор

  Некоја препорака за монитор до 6000-6500, да е добар за игри итн
 9. G

  Упис во средно

  Планирам да се запишам мехатроника во АСУЦ, мислење?
 10. G

  Рендер

  https://imgur.com/a/Gc2Xj дали ќе има многу оптеретување на процесорот ако рендирам видеа? и дали може нешто да се деси? ако може погледнете го xd https://www.youtube.com/watch?v=-Ivlh2pKgiI
 11. G

  Gta 5-Instant Gaming

  Moze li da se igra na Steam ako se kupi od IG i ako ne moze, kade bi se igrala ?
 12. G

  Sleep mode

  ќе се случи ли нешто ако го остам пц-то цела ноќ во слееп моде да ми се симне игра?
 13. G

  Предлог за игри

  Предложете ми некој игри за играње https://imgur.com/a/Gc2Xj
 14. G

  Помош!!!

  Пробувам да инсталирам драјвери за графицката (gt 1030) неќе да ги учита. Помош!!! NVIDIA installer cannot continue This Nvidia graphics driver is not compatible with the version of Windows За Windows 10
 15. G

  PS4

  Nekoj da mi objasni kako funkcionira ps4 kolko vreme moze da se igra na nego (dali ima potreba od odmaranje zaradi zagrevanje itn) bidejkji nikogas ne sum koristel konzola i dali ja ima forza horizon 3 za ps4?? Sto povekje info toa podobro. Blagodaram odnapred
 16. G

  Напојување

  Мислење околу ова напојување?? Добро ли е ? http://www.anhoch.com/product/41576/psu-500w-sharkoon-wpm500-80-plus-bronze-real-power-modular-silent-14cm-fan
 17. G

  Помош

  https://imgur.com/a/BxcLG Овие коцки што ми се појавуваат при играње игри до графичката ли е или??
 18. G

  Процесори

  Се двоумам помеѓу Ryzen R3 1300X или i3-6100 ?? Кој е подобар?
 19. G

  Гаранција на цело куќиште или гаранција на дел по дел

  Планирам да земем пц во Сетек, дали е подобро да се земе гаранција на целото куќиште или посебно на секој дел?
 20. G

  Склопување компјутер

  >MB: ASUS B150M-A >CPU: Intel i3-8100 3.6 GHz >RAM: HyperX FURY 8GB 2133MHz DDR4 (2x4GB) Non-ECC CL14 DIMM HyperX FURY Black Series >GPU: ASUS ROG STRIX-GTX1050TI-4G-GAMING >PSU: Cooler Master Vanguard V series 650W 80Plus Gold >HDD: 1TB WesternDigital SATA3 >Case: ATX Midi Tower Case SAMA...
На врв Bottom