Резултати од барањето

 1. PokerFace

  Најсреќен роденден Tomi - ^DeviL^ !!!

  Томче бонбонче! (copyrights - iva) Најсреќен роденден драги .. уште повеќе љубов од таа што ја примаш и што ја даваш, дупло повеќе среќа од моменталната .. што значи многу многу весели и среќни моменти (најголемиот дел со мене поминати се разбира :pipi:), здравје, пари и сето тоа што иде...
 2. PokerFace

  Најсреќен роденден Skydriver!

  Среќен роденден дебели :) СЕ што сакаш да ти се исполни .. многу здравје, среќа, љубов, пари, успех во секое поле и дрн дрн дрн .. :) И бидејќи си веќе големичок и не можеш да бркаш малолетни пичиња .. да си најдеш некоја бетер од Иванка и да си се сакате долго долго ... хохоох. п.с: и што...
 3. PokerFace

  Најсреќен роденден Tomi - ^DeviL^ !!!

  Епа мало .. конечно и ти меѓу големките :pos: Среќен роденден сонц .. сите желби нека ти се исполнат .. многу љубов,среќа блаблабла и се најубаво :) .. не ме бидуе многу за филозофирање ... така да доста е :) .. Те сакам ГОЛЕМКО! највеќе! :wub: :back:
 4. PokerFace

  Среќен роденден smokey_the_kid !!!

  Ојјј Драганчо ... среќен роденден .. конечно порасна и ти :pos: .. многу среќа .. пари ... здравје женски И МОЗОК !!! ( и се тоа шо се набројува) и од сеа па натаму попаметен биди тоа се очекува од тебе ... поголем си :wink: ! :smir: и поише да ги слушаш другите (сакам да кажам мене де :pos...
 5. PokerFace

  Среќен Роденден FlOwEr gIrL =)

  Среќен Роденден срцко ... сите желбички нека ти се исполнат ... и да си фатиш најубав дечко (ако немаш :kesa: )
На врв Bottom