Резултати од барањето

 1. THE_PIRAT

  PES 6/2009 - Online играње преку Hamachi

  Потребно: пач 1,20 од Конами крак за пачот 1,2 и следново програмче:wink: Упатство одкога ке го инсталирате пачот 1.20 на Конами: 1.Отпакувајте го фајлот pesgs1.0.3.exе во фолдерот каде што ви е инсталирана играта. 2.Отворете го 3.Притиснете 0 и ентер за инсталирање на сертификатот 4.И потоа...
 2. THE_PIRAT

  Чудни конструкции...

  И за крај ај мочај да те видам.....
 3. THE_PIRAT

  Купувајте од нас во криза сме:)

  Купувајте од нив во криза се:pos2:
 4. THE_PIRAT

  Среќен роденден Маца_мк

  Среќен Роденден мило сите желби да ти се исполнат мнгоу здравје љубов среќа и се најубаво во животот ТЕ САКАМ:pipi:
 5. THE_PIRAT

  Гејмери =)

  најмрднати гејмери жал ми е за компијутерите:pos: :pos:
 6. THE_PIRAT

  50cent...оглас X)

  Сликата кажува се:pos::pos::pos:има доброволци?:pirat:
 7. THE_PIRAT

  Notepad...WTF?

  1.Чекор Отворете Notepad и пишете: 2.Чекор зачувајте го текстот под име Bush.txt на десктоп: 3.Чекор излезете од НОУТПЕД и стартувајте го зачуваниот документ од десктоп:nesvest::nesvest::nesvest::pirat:
 8. THE_PIRAT

  Greenout, самостоен концерт Кастро - 12.04.2008

  Се гледаме тамо:helou::pirat:
На врв Bottom