Резултати од барањето

 1. marinium

  Своја Радио Станица

  https://www.bestnetstudio.com/mk/radio_hosting.php#header случајно незнам наидов на ова - Интернер радио хостинг ..значи да си имаш свое радио си праиш за 100 /160 /400 ден месечно ..... Онака секундарно си викам па ај да напраам за 100че ... ама па што ќар би имал од тоа , се фаќаат ли пари...
 2. marinium

  Call of Duty 4 - Modern Warfare 1 - Multiplayer

  разлистав на брзинка ...нема... Има ли некој што игра ? колку долго ,мислења ,совети да размениме..па и да се договориме да се стаиме ако не има поише :D ???
 3. marinium

  Хаос во Сирија? Употребено хемиско оружје?

  што мислите вие за овој акт од страна на владата и војската ? Премногу мртви... отруени невини луѓе..бебињата.....ваши мислења ? како го осудувате овој чин ? :S:unsure: :PPP
 4. диме

  Беверли Хилс - 2008

  Ви текнува на Beverly Hills, 90210 ? Епа темава не е за нив :). Американската телевизиска куќа The CW оваа есен започнува со прикажување на spin-off серијата на „Beverly Hills, 90210“: „90210“. Знам дека е многу рано да се коментира за серијата, но ме интересира вашето мислење: дали...
 5. marinium

  Авантуристички книги

  Вака ...Сакам многу авантурстички книги ,со пловидби ,истражувања , некој такви како 20.000 милји под морето , Робинзо крусо , Островот со скриеното богатство ,Гуливеровите патувања и др. Може ли некој да ми предложи и каже некоја ваква книга ? фала :D
На врв Bottom