Резултати од барањето

 1. Бокица

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  https://www.goal.com/en/news/la-liga-asks-barcelona-real-madrid-move-clasico-camp-nou-to/ypgbou7a1h681kw1jmkx2fxs4
 2. Бокица

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  https://www.sportbible.com/football/reactions-news-weird-real-madrids-gym-sessions-are-going-viral-for-all-the-wrong-reasons-20190925?source=facebook?source=facebook
 3. Бокица

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  Ej 7 ni kladoja wowoooooow!
 4. Бокица

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  Rezil !
 5. Бокица

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  Kolku sme za nigde STRASNO. Akcija nezna da napra, topka da svrza. Nacho izguben totalno. Ramos isto. Drugive ne se gleda.
 6. Бокица

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  Se iznakupivme vo 2 dena :))
 7. Бокица

  Кладилница (Генерална дискусија)

  Kiki Bertens da osvoj RG ? Mislenja?
 8. Бокица

  Кладилница (Генерална дискусија)

  Pu Aston Vila eden gol ne dadovte. PU
 9. Бокица

  Добивка

 10. Бокица

  Кладилница (Генерална дискусија)

  Sta reci...
 11. Бокица

  UEFA Champions League 2018/19

  Malku na zaebancija
 12. Бокица

  UEFA Champions League 2018/19

  Salah so promasi. Za vzatvor!!
 13. Бокица

  UEFA Champions League 2018/19

  Ah be LOOSERPOOL beee
 14. Бокица

  UEFA Champions League 2018/19

  Mi se cini ili Barca se brani so 9 na Camp Nou, iako Liverpool igra so 10 defanzivni ? :)
 15. Бокица

  UEFA Champions League 2018/19

  Kolku go toleriraat Suarez sudiive ne e mozno. Ovde ako ne mu dadoja zolt kade neznam. Ili doma e, kur mu e dvor mu e. Seljacina.
 16. Бокица

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  1 : 0 :cool:
 17. Бокица

  UEFA Champions League 2018/19

  Ха - ха! Зидан е добар тренер, да освојш 3 ЛШ back to back, не ќе да е среќа. Доби тим, ги уигра, не купи скоро ништо, и напрај успех. Арно ама скоро никој(освен навивачите на Реал) не го прикажува како најдобриот. Барем не сеуште. За разлика од дотичниот, шо полека ама сигурно станува лузер...
 18. Бокица

  UEFA Champions League 2018/19

  Се заебаваш така? Секогаш, значи СЕКОГАШ, оди во најдобрите тимови. Тимови кај шо имаше златна генерација Меси - Иниеста - Чави итн., во Баерн лигата со Робен - Рибери во најдобри години, и Манчестер Сити со 3 билиони евра на располагање. Се кладам дека ќе е во Сити уште максимално 1 година, и...
 19. Бокица

  UEFA Champions League 2018/19

  Ajde izdrzete!! Kakvi 2 utakmici ce bida Tottenham - Ajax !!
На врв Bottom