Резултати од барањето

 1. THE_PIRAT

  Флешување, декодирање, репарирање, апдејт... се за сервис!

  Nokia e65 флет?? претпоставувам дека е флетот сјебан зашо кога го уклучуваш не покажува ништо освен црн екран...цена?
 2. THE_PIRAT

  Braincell Live @ 20.03.2010

  Хавана ке биде пренатрупано и многу гужва се надевам дека ке може некако да се премести локацијата:toe:
 3. THE_PIRAT

  Телеком ADSL и OPTIC интернет - генерална дискусија (новости, прашања, проблеми)

  До мене е само или и кај вас не се отвара страната за проверување остварен сообраќај?:nesum:
 4. THE_PIRAT

  Demonoid повторно on-line

  WeisgarnixXcqr5hli5e1rree3ydof8zuzc7d4uhdftqt WeisgarnixX7s4foaynq8kgdw8pd5inesv94ry6ohnqdy Еве ви 2 од мене ај ако може некој од torrentleech да ми прати:smir:
 5. THE_PIRAT

  Фан Клуб: Јувентус

  Ке иде ли на канал 5 зашто на официјалната страна на канал 5 ја нема!?:toe:
 6. THE_PIRAT

  Фан Клуб: Јувентус

  Ова во одбраната на противничкиот тим така?:pos2: Шала на страна далеку од тоа дека само Амаури е крив за кризава. Според мене една од најслабите точки во составот ни се бековите(читај Гросо) и во многу наврати сезонава примаме голови токму од контри по левата и десната страна каде што треба да...
 7. THE_PIRAT

  Фан Клуб: Јувентус

  Се зезаш така!? :nesum: Одлична игра првото полувреме единствено нешто шти ни фали е гол.
 8. THE_PIRAT

  LOST

  Не е проблем за глеање ке почекаш 1 саат ке ја има на торент со добар квалитет, него да се нафати некој у најбрз можен рок после епизодата да има македонски превод да може да уживаме во епизодата како што треба.:smir:
 9. THE_PIRAT

  Фан Клуб: Јувентус

  Од кај оваа информација?
 10. THE_PIRAT

  Фан Клуб: Јувентус

  Не не...играше тактички планираше да се одбрани до крајот...па после со 3 измени во продолженијата да им дае едно 2-3 гола:tapp:
 11. THE_PIRAT

  Фан Клуб: Јувентус

  Носете го... Жал ми е само за Буфон,фати невозможни топки за накрај да го прими ради некој кој не заслужува да пере копачку у овој тим...
 12. THE_PIRAT

  Фан Клуб: Јувентус

  Сигурно ке иде пренос на мтв собранискиот канал? И за вечер иако е натпревар од купот очекувам тврд дуел и исто така очекувам дека Чиро ке го круниса неговото заминување со победа и ке му го даде најубавиот поклон на Буфон.:helou:
 13. THE_PIRAT

  Фан Клуб: Јувентус

  Некоја информација на која од нашиве телевизии ке иде пренос у живо?
 14. THE_PIRAT

  Фан Клуб: Јувентус

  Manninger Grygera Cannavaro Chiellini Grosso Salihamidzic Poulsen Melo Marchisio Diego Amauri Официјално без Дел Пиеро:uvo:
 15. THE_PIRAT

  Фан Клуб: Јувентус

  Запали све додека не сфатат до што дојде Јувентус!
 16. THE_PIRAT

  Pro evolution soccer 2010

  Ке може некој асален пач за најнови трансфери, дресови и некој Fix за навивањево зашо стварно курчи:toe:
 17. THE_PIRAT

  Фан Клуб: Јувентус

  Е ОВА Е ЈУВЕНТУС!:smir:
 18. THE_PIRAT

  Фан Клуб: Јувентус

  Ајде и стримови.... http://myp2p.eu/broadcast.php?matchid=51022&part=sports http://p2p4u.net/ http://rojadirecta.org/ :back:
 19. THE_PIRAT

  Фан Клуб: Јувентус

  И официјално: Buffon Zebina Canna Chiellini Grosso Melo Sissoko Camo Diego Gio Trez:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
 20. THE_PIRAT

  Фан Клуб: Јувентус

  Дај жити се линк од кај ти е веста?:)
На врв Bottom