Резултати од барањето

 1. mujo

  Фан Клуб: Вардар Брвеница

  Оваа сезона се реактива и клубот Вардар од Брвеница. Ќе настапуваат во 3. лига - Запад и ќе бидат единствен македонски клуб во овој регион. Клубот има настапувано и во 2. лига, но после војната во 2001 год. клубот престана да се натпреварува бидејќи немаше услови за играње на македонските екипи...
 2. mujo

  Фан клуб: КК Тетекс Тетово

  gledam ima i za 2 ligaski ekipi fan klub, pa ajde neka ima i za teteks. momentalno igraat u 2 liga ama vrska nemam koe mesto se i kako im ide. imam nekoi drugari sto igraat ama u posledno vreme klubot nema pari pa ne sum se zainteresiral da vidim kako im ide. inaku porano idev da gledam pa duri...
 3. mujo

  Очајни работи...

  Najocajnite nesta sto ste gi procitale [share] [email] 2:55 AM Ова не е заебанција. Ова се прашања кои биле поставени во списанија Браво и Океј од страна на хрватските и босанските тинејџери. - Забележав дека на рекламите за влошки секогаш има некоја сина течност, а мене секогаш ми тече...
 4. mujo

  Фан Клуб: Љуботен

  FK Ljuboten vise ne postoi ama toa e najstariot makedonski fudbalski klub posto mene me mrzi da trazim po netov ajde pisuvajte ovde za FK Ljuboten. Sega ne moze nikoj da naviva za nego ama moze vo minatoto navival
На врв Bottom