Резултати од барањето

 1. DeadEternity

  Фан Клуб: Борусија Дортмунд

  Ќе издржи ли дортмунд до крај на прво место на табела :) ? Sent from my iPhone using Tapatalk
 2. DeadEternity

  Фан Клуб: Борусија Дортмунд

  а)ројс б)шмелцер ц)дурм д)вајгл Sent from my iPhone using Tapatalk
 3. DeadEternity

  Bundesliga

  Ако не е со опција за купуење (тоес ако не договориле цена веќе)ќе не одерат ако вака продужи.. Sent from my iPhone using Tapatalk
 4. DeadEternity

  Bundesliga

  Па после Лева и Ауба(да не плачеше за трансвер) батшуаји одлично се фклопи,во право е игорЧЕ. Sent from my iPhone using Tapatalk
 5. DeadEternity

  Bundesliga

  Абе батшуаји ли е обамејанг ли е,слични голои и салто прај Sent from my iPhone using Tapatalk
 6. DeadEternity

  Serie A 2017/2018

  Шуубо беше порано на телма серија а,сега брат бркаш стримови а на спорт клуб само купови италијански даваат..Калчо е најбоље бе,ако е бавно,успорено,ами тактизираат(да сменам дискусија оти ве глеам се отепавте по тимовите џанам у италија живеете) Sent from my iPhone using Tapatalk
 7. DeadEternity

  Serie A 2017/2018

  Гранде Пандев <3 Sent from my iPhone using Tapatalk
 8. DeadEternity

  Bundesliga

  А со опција да го купат е или без? Sent from my iPhone using Tapatalk
 9. DeadEternity

  Bundesliga

  "Никој не е поголем од клубот" Sent from my iPhone using Tapatalk
 10. DeadEternity

  Bundesliga

  Нека си оди и ја тоа викам ама и до газдиве е работата,репни го пола миљон да видиш како мирен ќе седи..бартра,јармоленко,дахуд,кагава,топрак,пишчек,сахин и шутле аут! Да го вратат Миктаријан ако можат,централен да се земе саглам оти ко шо глеам и суботич го снема.. Sent from my iPhone using...
 11. DeadEternity

  Bundesliga

  Зар на сите ќе ја гасат? и зошто? Sent from my iPhone using Tapatalk
 12. DeadEternity

  Фудбалски/трансфер дискусии

  Чан потпиша ли со Јуве? Sent from my iPhone using Tapatalk
 13. DeadEternity

  Фан Клуб: Фиорентина

  Бабакар е добар финишер..но парите од летните трансвери недоволно искористени.. Sent from my iPhone using Tapatalk
 14. DeadEternity

  Bundesliga

  Чек,немој пред време,со Бош најбоље ни тргна па после видовме.. Sent from my iPhone using Tapatalk
 15. DeadEternity

  Bundesliga

  Ајде Вацке израдувај ме Sent from my iPhone using Tapatalk
 16. DeadEternity

  Bundesliga

  The Bosz effect! Sent from my iPhone using Tapatalk
 17. DeadEternity

  Bundesliga

  до кога му е договоров? да не не го бркаат ради тоа шо треба да го исплаќаат после ? Sent from my iPhone using Tapatalk
 18. DeadEternity

  Bundesliga

  There are teams that suck in the league but perform good in Europe. Teams that suck in Europe but perform good in the league. Teams who perform good in both competitions and then there is Borussia Dortmund... Sent from my iPhone using Tapatalk
 19. DeadEternity

  Bundesliga

  Бош АУТ! Sent from my iPhone using Tapatalk
 20. DeadEternity

  Bundesliga

  Бош не го бркаат оти немаат замена најдено за него.. Sent from my iPhone using Tapatalk
На врв Bottom