Резултати од барањето

 1. Kalimero5

  Факултет за Информатички Науки и Компјутерско Инженерство - ФИНКИ

  Дечки ме интересира кој е најефикасен начин за добијам потписи што ми фалат за да можам да дипломирам. Буквално само тоа е останато. Оставив пријави во сандачињата на деканат кај професорите по предметите што ми недостасува ама еве уште ништо нема. Дали ги гледаат нив воопшто?
 2. Kalimero5

  Факултет за Информатички Науки и Компјутерско Инженерство - ФИНКИ

  Благодарам. Дали може праксата да е поднесам како сопственик на компанијата? Звучи чудно но јас немам работено во друга фирма туку директно си имам основано моја компанија и таму се водам како вработен со целосно работно време.
 3. Kalimero5

  Факултет за Информатички Науки и Компјутерско Инженерство - ФИНКИ

  Здраво, Ме интересира дали задолжителната пракса треба да е 2 или 3 месеци. Благодарам.
 4. Kalimero5

  Каде може да најдам? (Општи прашања)

  Каде може да најдам поштенско бројче за да ставам на вратата?
 5. Kalimero5

  Хардкор филм..

  Барај од Tinto Brass
 6. Kalimero5

  Криминалци и криминални групи во МК

  Интересно е како еден куп луѓе поверуваа дека навистина се копало тунел. Демек 40 метри "ископале", а кај е земјата што ја ископувале, да не ја јаделе случајно? Не се работи за едно количе земја туку повеќе од еден тон. Исто ме интересира зошто немаше новинари? Имаа сликано само една дупка во...
 7. Kalimero5

  Криминалци и криминални групи во МК

  Заедничко во случајот со убиствово на Кривањева и случајот со пукањето во Палас 2019 е "Полиција! Полиција!". И на двете места напаѓачите така извикувале.
 8. Kalimero5

  Криминалци и криминални групи во МК

  https://republika.mk/vesti/crna-hronika/vooruzeni-lica-vo-arachinovo-izbrkale-policajci-oti-soprele-lice-koe-upravuvalo-vozilo-bez-dokumenti/?fbclid=IwAR27e_n8WEg-b7W4JUzdqRmcM93J2Q6CgDQUQ39TDzwWBKXD0JcnPYZ5T3g
 9. Kalimero5

  Квалитетот на горивата во РМ

  Имате приметено поголема потрошувачка во литри во последно?
 10. Kalimero5

  Фејсбук акаунти/страници (продавам)

  Купувам FB страна до кај 300 еур. Понудете.
 11. Kalimero5

  14 години од масакрот кај Вејце

  Дали се знае кој е Игор што ја предава патролата и дали уште е во одбранебени структри?
 12. Kalimero5

  Криминалци и криминални групи во МК

  Локал кримоси и чаламџии
 13. Kalimero5

  Каде може да најдам? (Општи прашања)

  Машка кожна јакна кај може да се најде во Скопје? Не ми треба фејк кожа, еко кожа, туку кожна јакна. Благодарам.
 14. Kalimero5

  Сообраќајни прекршоци и казни

  Фала на одговорот. Мислев "кога".
 15. Kalimero5

  Сообраќајни прекршоци и казни

  Кај се одлучува во кој период ќе биде изречена забраната? Во полиција или во суд?
 16. Kalimero5

  Предлог: Очила за сонце

  Некој да каже каде може да се најдат оргинал RayBan или друга марка очила за сонце кај нас?
 17. Kalimero5

  Криминалци и криминални групи во МК

  https://infomax.mk/wp/%D1%85%D0%BE%D1%80%D0%BE%D1%80-%D0%B2%D0%BE-%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D1%98%D0%B5-%D0%B8%D0%B7%D1%83%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D0%B0-%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D1%83-3-%D1%87%D0%B0%D1%81%D0%BE/ Повеќе информации за ова?
 18. Kalimero5

  Општи вело муабети, прашања, совети

  Дали знае некој кај може да се најдат овие клешти? https://youtu.be/a8skCJtNoSE?t=63
На врв Bottom