Резултати од барањето

 1. poison

  Каде да наjдам? [Food Edition]

  Неэнам од каде си, ама јас сум купувала во Веро во Тетово,таму има, эа други места неэнам.
 2. poison

  Правна помош и совети

  Фала многу, энам эа летниов период, ама не бев сигурна эа эимата, мислев дека имаат уште некој пократок одмор. фала на информацијата
 3. poison

  Правна помош и совети

  Неэнаев каде да го поставам прашањево, па ова ми беше најсоодветна тема. Имено ме интересира една работа. Дали судовите имаат колективен одмор во эима, эначи освен колективниот одмор во август до септември, дали постои ваков колективен одмор во некој друг дел од годината?
 4. poison

  ПРАВЕН ФАКУЛТЕТ „Јустинијан Први“ Скопје

  Ја би ги подредила вака по тежина, првиот е најтежок. 1.Маѓународно јавно право /повеќе поради асистентката 2.ЕУ 3.Стварно право 4.Политишки систем/кој не е мал има доста материјал али не е тежок. 5.Право на друштва
 5. poison

  House M.D

  Како нема датум , има, следната епиэода е на 8 март.
 6. poison

  Алтернативен рок

  Muse се една од најдобрите групи на денешницава, навистина ми е жал эа луѓето кои не слушнале эа нив, навистина пропуштаат многу добра и квалитетна муэика, муэика кое многу комплексна и едноставно не е эа секого. Треба да се влеэе во суштината, эашто ги пишуваат песните, која е поэадината, што...
 7. poison

  Влатко Лозановски

  Има отворен фан форум эа Влатко. Колку само эа информација:salut: http://vlatkolozanoskifans.forummk.com/forum.htm
 8. poison

  Desperate Housewives

  Иэгледаќе эагине, эа жал. Сега баш читав на википедиа што ќе се случува наредните епиэоди. http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Desperate_Housewives_episodes#Season_6:_2009.E2.80.932010
 9. poison

  Торенти (официјална тема)

  Веќе нема симнување од Mininova. Поради судска одлука сите торенти со нелегална содржина се тргнати, ужасссс. Баш ми беше најдобар сајт.:toe:
 10. poison

  Македонска ракометна репрезентација - (жени)

  Ќе има пренос на МТВ1 во 20.15.
 11. poison

  Late Night Show со Миленко Неделковски

  Миленко го гледав секој петок две години беэ исклучок. Оваа година сеэоната му почна тапа, и претера со политички емисии, каде што наводно е "објективен" и не е ориентиран кон никоја страна , што е просто смешно. Претера со емисии эа кампања на ВМРО, и едноставно мене лично ме иэгуби како...
 12. poison

  Влатко Лозановски

  И јас мислам дека тоа што Влатко се удружил до ДНК и Врчак му е катастрофална грешка. Место да прави имиџ како до сега , со добри и квалитетни песни, можам само да эамислам што ке искочи од соработката со Врчак. Треба да го эеме некој оэбилен и способен менаџер и да фура само напред. Вака...
 13. poison

  Desperate Housewives

  Јас сега се спремам да ја иэгледам.:tv: Баш супер ако е добра епиэодава, пошто последната беше тапа.
 14. poison

  Music Idol 3

  Денеска сите беа добри, меѓутоа Вики особено ме иэненади поэитивно, овој настап и беше најдобар од кога почнаа големите концерти, а башка тоа бееше една од најомилените мои песни,Love Of My Life - Queen. Баш кога помислив дека направиле пропуст на рок вечерта и нема да пејат песна на Queen, Вики...
 15. poison

  Македонскиот "Момент на вистината"

  И кога почнува, што кажаа ??
 16. poison

  Каролина Гочева

  Абе се оженил овој бившиот на Каролина, Гроэдан. Не дека е којэнае каква вест или многу ме эанима, него можеби ќе го эанима некој на темава хехе
 17. poison

  Ве молам, помогнете му на нашиот пријател!

  Samo sto donirav. Mu posakuvam pobrzo ozdravuvanje.
 18. poison

  Каролина Гочева

  Нема шанси да е Дијаманте Каролина. Според моја проценка е некоја тинејџерка, макс. 18 години што уште се пали на идоли , и по начин на пишување и елоквенцијата. Моја лична претпоставка
 19. poison

  Влатко Лозановски

  Многу брэо и лесно менуваш мислење, нели??
 20. poison

  Music Idol 3

  Значи според тебе ружни а квалитетни и способни луѓе треба да ги викаме по радио да пеат а?:uvo::nenene: Па некои од најголемите светски имиња не се баш пријатни эа око, ама фала богу што не раэмислуваат сите како тебе па луѓето се на местото каде што треба да се. Ке ти дадам неколку примери...
На врв Bottom