Резултати од барањето

 1. ND_tech

  Сигурност на Македонски пошти

  Сакам да пратам скапа пратка во Америка? ама не сум сигурен дали да ја испратам со Македонски пошти или ако можи да ми кажете некој друг начин ама да не е скап? Ви благодарам
 2. ND_tech

  Факултет за Електротехника и информациски технологии

  Fala bratce jas zaboraviv si kratenki deka se raboti PIA 1 i PIA 2 se
 3. ND_tech

  Факултет за Електротехника и информациски технологии

  Студент сум на ФЕИТ и сум од енергетика смер незнам дали да одберам Структурно програмирање или Програмирање и алгоритми 2?
 4. ND_tech

  Zadaci so if-else vo C

  dotuka sum i neznam dali mi se tocni deka nemam kompajler
 5. ND_tech

  Zadaci so if-else vo C

 6. ND_tech

  Dali iphone 6s ili samsung galaxy6 edge?

  Veke 4 godini koristam iphone 4s. I dojde vreme da go smenam, momentalno sum vo golema zabluda neznam kakov relefon da kupam. Dali da ostanam na ios platformata ili da se prefrlam? Ke ve zamolam za pomos vasite soveti mnogu bi mi pomognale vi blagodaram odnapred.
 7. ND_tech

  Факултет

  Сакам да прашам дали факултетите одвојуваат слободни места за втор уписен рок ? или доколку не е така Дали можи на прв уписен рок да се пополнат сите места на ФЕИТ?
На врв Bottom