Резултати од барањето

 1. Realbrane

  Полигамија - ДА или НЕ

  Па отприлика полигамија со 4 жени би изгледало вака: Добри работи: 1. Секој ден ќе имаш добар и сигурен ручек:jajce: 2. Веројатно од секс нема да куртулиш (а можеби ќе имаш и многу експерименти) 3. Гарант секогаш ќе биде средено постојано по дома, испеглано, наредено... Лоши работи: 1...
 2. Realbrane

  Кои работи ви се turn on, a кои turn off кај спротивниот пол?

  Turn on: жени со насмевка на лицето и чаша добро црно вино во раката. Turn off: жени што пушат цигари одејки по улица, целосно намуртени...
 3. Realbrane

  DUREX вибрирачки прстен

  http://www.aliexpress.com/item/Butterfly-Ring-Silicon-Vibrating-Cock-Ring-Penis-Rings-Cockring-Sex-Toys-Sex-Products-Adult-Toy/1894624472.html?spm=2114.01010208.3.20.d0cFqY&ws_ab_test=searchweb201556_2,searchweb201644_5_10001_10002_10005_301_10006_10003_10004_62,searchweb201560_2,searchweb1451318...
 4. Realbrane

  Која е тајната за успешен брак?

  Не за џабе кога се венчате во матично матичарот вика брачен ДРУГАР. Во матичните книги никаде не стои сексуален другар. Е ова другар повеќето го забораваат за време на бракот. Во суштина брачниот другар е оној кој ти треба како партнер во преостанатиот дел на животот, оној со кој ќе поминеш низ...
 5. Realbrane

  Love, Sex, Happiness

  Love, Sex, Happiness
 6. Realbrane

  DUREX вибрирачки прстен

  Види вака, Јас живеам со мојата сопруга веќе 10 години во брак на посебна адреса. Нема зошто јас ти или твоите родители да се срамат од нешто што сите го практикуваат , а посебно од вакви ситници кои го разубавуваат сексот. И да, незнам дали ги прават од нуклеарен отпад, но те уверувам дека во...
 7. Realbrane

  DUREX вибрирачки прстен

  оваа малечка работа причинува одлично ново искуство за двајцата партнери. Прстенот не дозволува да се намали ерекцијата кај партнерот а вибрирачкиот дел дава стимулација на клиторисот на партнерката. Ова како од упатство за употреба звучи хахаха, ама стварно е добра а и евтина работа. На...
 8. Realbrane

  Секс на плажа

  Една од најубавите работи за луѓе со многу адреналин. Сексот во вода (море) е истотака прекрасен. Пробано на плажите на Егејско, Црно, Јонско море.
На врв Bottom