Резултати од барањето

 1. N

  Premier League - 2023/2024

  Омладинци, гледајте го Бернардо како везе секој викенд и уживајте. Фудбал се гледа за ќеиф. Не расправајте за милиони и милијарди. Sent from my ...
 2. N

  Premier League - 2023/2024

  Манчестер Сити без најдобриот играч е фаворит за првак. Толку. Sent from my ...
 3. N

  Premier League - 2023/2024

  Манчестер Сити без најдобриот играч е фаворит за првак. Толку. Sent from my ...
 4. N

  Serie A 2021/2023

  Зошто ретко ја отворам темава. Скоро сите навивачи на миланските клубови се нежни како снегулки. Немам лезет ни да ги шибам, ни малку отпор не пружаат. Јувентус бил и ќе остане институција во фудбалот. Sent from my ...
 5. N

  Serie A 2021/2023

  Pišanje po sirotinji. Sent from my ...
 6. N

  СП 2022 Катар - генерална дискусија

  Забрането е жолти картони за Аргентина да се покажуваат... Гнаса од судија Sent from my ...
 7. N

  СП 2022 Катар - генерална дискусија

  Коман отрес'о Месија ко слину... Sent from my ...
 8. N

  СП 2022 Катар - генерална дискусија

  Гризман игра како Дешамп '98. Го има секаде на теренот. Само Франција заслужува да биде шампион. Другите место фудбал бистрат политика. Sent from my ...
 9. N

  СП 2022 Катар - генерална дискусија

  Три пати го помина во иста акција.... Росна ливада. Sent from my ...
 10. N

  Калчополи 2.0 Vs. Караванот си врви

  Лапнала Донка бел џигер! Sent from my ...
 11. N

  UEFA Champions League - Season 2021/22

  Пациентите што се радуваат на "машкиот" фудбал од Атлетико не разбираат дека УЕФА ќе дели воспитни деновиве. Sent from my ...
 12. N

  UEFA Champions League - Season 2021/22

  Сити пред два дена го играа најдобриот натпревар на сезоната и вечерва пак беа подобри, ама на девојчињата на форумов тоа не им се допаѓа. Sent from my ...
 13. N

  UEFA Champions League - Season 2021/22

  Ретко гнасна екипа се Атлетико. Sent from my ...
 14. N

  Premier League - 2021/2023

  Сити заслужија победа. Ливерпул играа храбро до крај, а и судијата ги поткрепи малку. Sent from my ...
 15. N

  UEFA Champions League - Season 2021/22

  Црнчето ги шитна. Sent from my ...
 16. N

  UEFA Champions League - Season 2021/22

  Не е невозможно Атлетико да изненади во реваншот, се бива, ама ако се подотворат може и многу голови да примат. Sent from my ...
 17. N

  UEFA Champions League - Season 2021/22

  Каква гнида е Кореа... Sent from my ...
 18. N

  Serie A 2021/2023

  Џони ги попарува ретко, ама квалитетно. Sent from my ...
 19. N

  Попис 2021

  Дпбне и левица се најголеми предавници. Ако тоа не го сфаќате, разбирам, толку ви дал господ. Ако тоа го порекнувате, трк во туѓите куќи, оти македонските не се за вас. Кучиња предавнички. Sent from my ...
 20. N

  Serie A 2021/2023

  Ако не е јасно.http://cloud.tapatalk.com/s/622e5608400a7/yQgLo.mp4 Sent from my ...
На врв Bottom