Резултати од барањето

 1. D

  Ај на чај!

  За најздрав чај штознам... и јас имам слушано дека зелениот чај бил доста здрав. Иначе не пијам многу чаеви а кога ќе се наканам да пијам, брусница може да се каже дека ми е еден од најубавите чаеви!
 2. D

  Сонови, толкување на сонови

  Веќе 2-3 дена по ред сонувам како ме брка некој со свеќа у рака у некои големи ходници. Цело време бегам и цело време е позади мене, а никако да му ја видам фацата. Што би можело да значи ова? Или ја ептен сум откачил :):lud:
 3. D

  Последен поздрав до нашите стари пријатели

  Имав Хаска и премногу ја сакав. И еден ден отидовме јас и Гоа (така се викаше) до продавница нешто да купам и ја оставив пред продавница да чека, и влегов во продавницатаи си купив тоа што ми требаше, и кога искочив надвор гледам нигде ја нема. И почнав да свиркам и да ја барам и една жена ми...
 4. D

  Дали можете да издржите 2 дена без благо?

  nema sansi da izdrzam 2 dena bez nesto blago....bolje da me ubijat :helou:
 5. D

  Што пиете рано наутро?

  kafe...
 6. D

  Која е најаката кола што сте ја возеле?

  najjaka kola..... pa imam vozeno alfa 155 mislam deka bese negde nad 130 kc ... nisto posebno...
 7. D

  Која/колку била вашата најдолга врска?

  Mojata najdolga vrska e 10 meseci i seuste trae i e sve onaka TOP!!!!!!
 8. D

  Дали до сега сте направиле собраќајка?

  mene mi se desi soobrakajka ova leto i toa aslna..... ke vi dadam eden sovet ne vozete pijani i ne se kacuvajte so pijan u kola..... OD ISKUSTVO!!!!!!!!!!!!!!!!
 9. D

  Полиција на мотор

  abe da ne im eb*m toa.... mi pisaa 2 kazni od po 300 evra...
 10. D

  Кој мотор би сакале да го имате?

  Abe za motor koj mozebi mozam da si go dozvolam i pravam sve za da go imam e KAWASAKI er 6n.... a Inace sekoj bi sakal DUCATI.... ama nema!!!!!!!!!!!!!!!!!!:pos2:
 11. D

  Побарувања на мп3

  FALA DRUGAR......:helou:
 12. D

  Побарувања на мп3

  Da mi ja prati nekoj od Elena I Parketi ..... ve molam!!!!!! addnete me na msn...
 13. D

  Дали се успивате наутро?

  definitivno sekogas se uspivam ...... ama bas sekoe sabajle....
 14. D

  Ми треба инфо - факултет за туризам Скопје

  e da.... ako moze nekoj da kaze nesto poveke za ovoj fakultet.... mi vikaat deka e dobar...a i me vlece nekako!!!!!! sto vikate? da studiram tuka ili.....???
 15. D

  Побарувања на мп3

  EJ I JA JA SAKAM PESNAVA............
 16. D

  Ги баталувам цигарите!

  Fala druze ke probam ko sto mi rece.... so cvrsat volja :helou::helou:
 17. D

  Ги баталувам цигарите!

  Pusev po edna kutija na den... sea pusam po 10 cigari... a nemozam da gi batalam da ne pusam... daj pomagajte!!!!!!
 18. D

  Дали злите духови се зли?

  Pa u pravo si....nema duhovi... bar jas ne veruvam vo nesto sto ne sum go videl!!!!!
 19. D

  Тетка Сабинче Almighty

  Vo Zelezara!!!!!!
На врв Bottom